Vrijeme danas za Potom

Potom
Albanija
2026-10-21
Oblačno
18.8°
Oblačno
Vjetar ↑ 4.0 m/s
Vlažnost 58 %
Tlak 1020 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura11.8 °C
Najviša temperatura18.8 °C
Oborine0.8 mm
Najjači vjetar4.0 m/s
Vlažnost58 %
Tlak1020 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

15:00 18.8° 0.3 mm 0.2 mm 18:00 14.5° 21:00 12.2° 0.1 mm 0.2 mm 23:00 12.1°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 15:00 i dosegnut će približno 18.8°C.
  • Oborine Oborine se očekuju uglavnom između 17:00 i 23:00; tijekom dana prognozira se oko 0.8 mm.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 15:00, s brzinama do 4.0 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Potom vrijeme oblačno. Trenutačna temperatura iznosi 18.8 °C, a vjetar puše brzinom oko 4.0 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 58%, a tlak zraka 1020 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera jug.

U sljedećih nekoliko sati očekuje se postupni pad temperature.

Vremenska prognoza za Potom danas – 2026-10-21

Danas, 2026-10-21, u mjestu Potom očekuju se temperature od 11.8 °C do 18.8 °C, uz pretežno djelomično oblačno vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 22:00, a najviša oko 15:00.

Navečer će prevladavati slaba kiša vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Očekuje se oko 0.8 mm oborina. Vjetar može doseći 4.0 m/s, pretežno iz smjera jugoistok.

Oborine se očekuju približno između 17:00 i 23:00.

Najjači vjetar očekuje se oko 15:00, do približno 4.0 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
15:00 Oblačno Oblačno 18.8 ↑ 4.0 0.0
16:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 18.0 ↑ 3.9 0.0
17:00 Pljuskovi Pljuskovi 16.6 ↑ 2.9 0.3
18:00 Slaba kiša Slaba kiša 14.5 ↖ 1.5 0.2
19:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 13.4 ← 2.3 0.0
20:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 12.4 ↖ 2.8 0.0
21:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 12.2 ↖ 2.9 0.0
22:00 Slaba kiša Slaba kiša 11.8 ↖ 2.6 0.1
23:00 Slaba kiša Slaba kiša 12.1 ↖ 2.9 0.2

Vrijeme u blizini mjesta Potom