Vrijeme danas za Asenovgrad
Asenovgrad
Bugarska
2026-10-21
16.7°
Vedro
Vjetar
↙ 2.1 m/s
Vlažnost
73 %
Tlak
1024 hPa
Današnje vrijeme ukratko
Najniža temperatura13.1 °C
Najviša temperatura18.7 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar2.2 m/s
Vlažnost73 %
Tlak1024 hPa
Vrijeme danas
Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.
Temp °C
Oborine mm
Detalji vremena
- Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 15:00 i dosegnut će približno 18.7°C.
- Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
- Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 23:00, s brzinama do 2.2 m/s.
Trenutačno vrijeme
Danas je u mjestu Asenovgrad vrijeme vedro. Trenutačna temperatura iznosi 16.7 °C, a vjetar puše brzinom oko 2.1 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 73%, a tlak zraka 1024 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera sjeveroistok.
U sljedećih nekoliko sati očekuje se postupni porast temperature.
Vremenska prognoza za Asenovgrad danas – 2026-10-21
Danas, 2026-10-21, u mjestu Asenovgrad očekuju se temperature od 13.1 °C do 18.7 °C, uz pretežno vedro vrijeme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 15:00.
Navečer će prevladavati djelomično oblačno vrijeme.
Oborine i vjetar danas
Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 2.2 m/s, pretežno iz smjera sjeverozapad.
Najjači vjetar očekuje se oko 23:00, do približno 2.2 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vrijeme | Vrijeme | Temp °C | Vjetar m/s | Oborine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13:00 |
|
Vedro | 16.7 | ↙ 2.1 | 0.0 |
| 14:00 |
|
Vedro | 17.9 | ↙ 2.0 | 0.0 |
| 15:00 |
|
Vedro | 18.7 | ↙ 1.9 | 0.0 |
| 16:00 |
|
Pretežno vedro | 18.7 | ↙ 2.0 | 0.0 |
| 17:00 |
|
Vedro | 17.9 | ↙ 1.9 | 0.0 |
| 18:00 |
|
Vedro | 16.2 | → 1.7 | 0.0 |
| 19:00 |
|
Pretežno vedro | 14.4 | ↗ 1.7 | 0.0 |
| 20:00 |
|
Djelomično oblačno | 14.4 | ↗ 1.5 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Pretežno vedro | 14.6 | → 1.4 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Djelomično oblačno | 14.0 | → 1.8 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Djelomično oblačno | 13.1 | ↗ 2.2 | 0.0 |