Vrijeme danas za Asenovgrad

Asenovgrad
Bugarska
2026-10-21
Vedro
16.7°
Vedro
Vjetar ↙ 2.1 m/s
Vlažnost 73 %
Tlak 1024 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura13.1 °C
Najviša temperatura18.7 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar2.2 m/s
Vlažnost73 %
Tlak1024 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

12:00 15.7° 15:00 18.7° 18:00 16.2° 21:00 14.6° 23:00 13.1°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 15:00 i dosegnut će približno 18.7°C.
  • Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 23:00, s brzinama do 2.2 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Asenovgrad vrijeme vedro. Trenutačna temperatura iznosi 16.7 °C, a vjetar puše brzinom oko 2.1 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 73%, a tlak zraka 1024 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera sjeveroistok.

U sljedećih nekoliko sati očekuje se postupni porast temperature.

Vremenska prognoza za Asenovgrad danas – 2026-10-21

Danas, 2026-10-21, u mjestu Asenovgrad očekuju se temperature od 13.1 °C do 18.7 °C, uz pretežno vedro vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 15:00.

Navečer će prevladavati djelomično oblačno vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 2.2 m/s, pretežno iz smjera sjeverozapad.

Najjači vjetar očekuje se oko 23:00, do približno 2.2 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
13:00 Vedro Vedro 16.7 ↙ 2.1 0.0
14:00 Vedro Vedro 17.9 ↙ 2.0 0.0
15:00 Vedro Vedro 18.7 ↙ 1.9 0.0
16:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 18.7 ↙ 2.0 0.0
17:00 Vedro Vedro 17.9 ↙ 1.9 0.0
18:00 Vedro Vedro 16.2 → 1.7 0.0
19:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 14.4 ↗ 1.7 0.0
20:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 14.4 ↗ 1.5 0.0
21:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 14.6 → 1.4 0.0
22:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 14.0 → 1.8 0.0
23:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 13.1 ↗ 2.2 0.0

Vrijeme u blizini mjesta Asenovgrad