Vrijeme sutra za Germasógeia
Germasógeia
Cipar
21. listopada 2026
14.1° / 25.4°
Vedro
Oborine0.0 mm
Vjetar4.8 m/s
Vlažnost63 %
Tlak1020 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 21. listopada 2026
Najniža temperatura14.1 °C
Najviša temperatura25.4 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar4.8 m/s
Vlažnost63 %
Tlak1020 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 21. listopada 2026
Sutra, 21. listopada 2026, u Germasógeia očekuju se temperature od 14.1°C do 25.4°C uz vedro vrijeme.
Temp °COborine mm
Vremenska prognoza za sutra – 21. listopada 2026
Sutra, 21. listopada 2026, u Germasógeia očekuju se temperature od 14.1°C do 25.4°C uz vedro vrijeme.
Najniža temperatura očekuje se oko 04:00, a najviša oko 12:00.
Prijepodne i poslijepodne prevladavat će vedro vrijeme. Navečer će prevladavati vedro vrijeme.
Sutra će biti toplije nego danas, uz maksimalnu temperaturu višu za oko 2.0°C. Količina oborina sutra bit će slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vrijeme | Vrijeme | Temp °C | Vjetar m/s | Oborine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vedro | 15.1 | ↓ 3.0 | 0.0 | |
| 01:00 | Vedro | 14.8 | ↓ 3.3 | 0.0 | |
| 02:00 | Vedro | 14.5 | ↓ 2.9 | 0.0 | |
| 03:00 | Vedro | 14.2 | ↓ 2.9 | 0.0 | |
| 04:00 | Vedro | 14.1 | ↓ 3.0 | 0.0 | |
| 05:00 | Vedro | 14.2 | ↓ 2.8 | 0.0 | |
| 06:00 | Vedro | 14.2 | ↓ 3.0 | 0.0 | |
| 07:00 | Vedro | 14.3 | ↓ 2.9 | 0.0 | |
| 08:00 | Vedro | 16.4 | ↓ 2.7 | 0.0 | |
| 09:00 | Vedro | 21.5 | ↘ 1.7 | 0.0 | |
| 10:00 | Vedro | 23.9 | ↑ 2.5 | 0.0 | |
| 11:00 | Vedro | 24.9 | ↗ 3.3 | 0.0 | |
| 12:00 | Vedro | 25.4 | ↗ 3.5 | 0.0 | |
| 13:00 | Vedro | 25.4 | ↗ 4.0 | 0.0 | |
| 14:00 | Vedro | 25.4 | ↗ 4.3 | 0.0 | |
| 15:00 | Vedro | 25.3 | → 4.5 | 0.0 | |
| 16:00 | Vedro | 24.9 | → 4.8 | 0.0 | |
| 17:00 | Vedro | 24.4 | → 4.8 | 0.0 | |
| 18:00 | Vedro | 22.7 | → 3.9 | 0.0 | |
| 19:00 | Vedro | 22.0 | ↓ 2.8 | 0.0 | |
| 20:00 | Vedro | 20.6 | ↓ 1.7 | 0.0 | |
| 21:00 | Vedro | 18.9 | ↓ 2.3 | 0.0 | |
| 22:00 | Vedro | 18.4 | ↓ 2.7 | 0.0 | |
| 23:00 | Vedro | 18.1 | ↓ 2.8 | 0.0 |