Vrijeme sutra za Koloni
Koloni
Cipar
18. listopada 2026
19.3° / 22.3°
Vedro
Oborine0.0 mm
Vjetar8.0 m/s
Vlažnost64 %
Tlak1018 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 18. listopada 2026
Najniža temperatura19.3 °C
Najviša temperatura22.3 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar8.0 m/s
Vlažnost64 %
Tlak1018 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 18. listopada 2026
Sutra, 18. listopada 2026, u Koloni očekuju se temperature od 19.3°C do 22.3°C uz vedro vrijeme.
Temp °COborine mm
Vremenska prognoza za sutra – 18. listopada 2026
Sutra, 18. listopada 2026, u Koloni očekuju se temperature od 19.3°C do 22.3°C uz vedro vrijeme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 14:00.
Prijepodne će prevladavati pretežno vedro vrijeme, a poslijepodne uglavnom vedro vrijeme. Navečer će prevladavati vedro vrijeme.
Sutrašnja maksimalna temperatura bit će slična današnjoj. Sutra se očekuje manje oborina nego danas.
Vremenska prognoza po satima
| Vrijeme | Vrijeme | Temp °C | Vjetar m/s | Oborine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vedro | 20.9 | → 7.2 | 0.0 | |
| 01:00 | Vedro | 20.2 | → 7.4 | 0.0 | |
| 02:00 | Vedro | 20.0 | → 7.5 | 0.0 | |
| 03:00 | Pretežno vedro | 20.2 | → 7.6 | 0.0 | |
| 04:00 | Pretežno vedro | 20.1 | → 7.8 | 0.0 | |
| 05:00 | Pretežno vedro | 20.0 | → 8.0 | 0.0 | |
| 06:00 | Vedro | 19.9 | → 7.4 | 0.0 | |
| 07:00 | Pretežno vedro | 19.9 | → 7.5 | 0.0 | |
| 08:00 | Vedro | 20.2 | → 7.6 | 0.0 | |
| 09:00 | Pretežno vedro | 20.6 | → 7.2 | 0.0 | |
| 10:00 | Pretežno vedro | 21.0 | → 6.8 | 0.0 | |
| 11:00 | Pretežno vedro | 21.4 | → 6.7 | 0.0 | |
| 12:00 | Vedro | 21.8 | → 6.8 | 0.0 | |
| 13:00 | Vedro | 22.1 | → 7.1 | 0.0 | |
| 14:00 | Vedro | 22.3 | → 7.6 | 0.0 | |
| 15:00 | Vedro | 22.2 | → 7.8 | 0.0 | |
| 16:00 | Vedro | 21.7 | → 7.7 | 0.0 | |
| 17:00 | Vedro | 21.2 | → 7.5 | 0.0 | |
| 18:00 | Vedro | 20.8 | → 7.3 | 0.0 | |
| 19:00 | Vedro | 20.3 | ↘ 6.9 | 0.0 | |
| 20:00 | Vedro | 20.1 | ↘ 6.8 | 0.0 | |
| 21:00 | Vedro | 19.8 | ↘ 7.0 | 0.0 | |
| 22:00 | Vedro | 19.5 | ↘ 6.8 | 0.0 | |
| 23:00 | Pretežno vedro | 19.3 | ↘ 6.8 | 0.0 |