Vrijeme sutra za Kolt
Kolt
Danska
21. listopada 2026
7.8° / 10.6°
Oblačno
Oborine8.3 mm
Vjetar5.9 m/s
Vlažnost95 %
Tlak1010 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 21. listopada 2026
Najniža temperatura7.8 °C
Najviša temperatura10.6 °C
Oborine8.3 mm
Najjači vjetar5.9 m/s
Vlažnost95 %
Tlak1010 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 21. listopada 2026
Sutra, 21. listopada 2026, u Kolt očekuju se temperature od 7.8°C do 10.6°C uz oblačno vrijeme.
Temp °COborine mm
Vremenska prognoza za sutra – 21. listopada 2026
Sutra, 21. listopada 2026, u Kolt očekuju se temperature od 7.8°C do 10.6°C uz oblačno vrijeme.
Najniža temperatura očekuje se oko 07:00, a najviša oko 01:00.
Prijepodne i poslijepodne prevladavat će oblačno vrijeme. Navečer će prevladavati jaka kiša vrijeme.
Sutrašnja maksimalna temperatura bit će slična današnjoj. Sutra se očekuje više oborina nego danas.
Vremenska prognoza po satima
| Vrijeme | Vrijeme | Temp °C | Vjetar m/s | Oborine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Slaba kiša | 10.5 | ← 5.9 | 0.2 | |
| 01:00 | Kiša | 10.6 | ← 5.6 | 0.3 | |
| 02:00 | Slaba kiša | 10.5 | ↖ 5.0 | 0.2 | |
| 03:00 | Oblačno | 9.3 | ↑ 3.9 | 0.0 | |
| 04:00 | Oblačno | 8.8 | ↖ 3.2 | 0.0 | |
| 05:00 | Oblačno | 8.2 | ↖ 3.2 | 0.0 | |
| 06:00 | Oblačno | 8.3 | ↖ 3.5 | 0.0 | |
| 07:00 | Oblačno | 7.8 | ↖ 3.2 | 0.0 | |
| 08:00 | Oblačno | 8.0 | ↖ 3.2 | 0.0 | |
| 09:00 | Djelomično oblačno | 8.6 | ↖ 4.0 | 0.0 | |
| 10:00 | Oblačno | 9.4 | ↖ 5.2 | 0.0 | |
| 11:00 | Oblačno | 9.8 | ↖ 4.8 | 0.0 | |
| 12:00 | Oblačno | 9.9 | ↖ 4.3 | 0.0 | |
| 13:00 | Oblačno | 10.3 | ↖ 5.2 | 0.0 | |
| 14:00 | Oblačno | 10.5 | ↖ 5.5 | 0.0 | |
| 15:00 | Kiša | 10.5 | ↖ 5.6 | 0.3 | |
| 16:00 | Kiša | 10.4 | ↖ 4.8 | 0.4 | |
| 17:00 | Kiša | 10.4 | ↖ 4.3 | 0.4 | |
| 18:00 | Jaka kiša | 10.4 | ↖ 4.3 | 1.2 | |
| 19:00 | Jaka kiša | 10.4 | ↖ 4.6 | 1.8 | |
| 20:00 | Jaka kiša | 10.4 | ↖ 4.8 | 1.6 | |
| 21:00 | Kiša | 10.4 | ↖ 4.4 | 0.9 | |
| 22:00 | Kiša | 10.5 | ↖ 3.9 | 0.6 | |
| 23:00 | Kiša | 10.6 | ↖ 3.5 | 0.4 |