Vrijeme sutra za Zográfos
Zográfos
Grčka
20. listopada 2026
10.3° / 21.7°
Vedro
Oborine0.0 mm
Vjetar2.5 m/s
Vlažnost82 %
Tlak1023 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 20. listopada 2026
Najniža temperatura10.3 °C
Najviša temperatura21.7 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar2.5 m/s
Vlažnost82 %
Tlak1023 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 20. listopada 2026
Sutra, 20. listopada 2026, u Zográfos očekuju se temperature od 10.3°C do 21.7°C uz vedro vrijeme.
Temp °COborine mm
Vremenska prognoza za sutra – 20. listopada 2026
Sutra, 20. listopada 2026, u Zográfos očekuju se temperature od 10.3°C do 21.7°C uz vedro vrijeme.
Najniža temperatura očekuje se oko 07:00, a najviša oko 14:00.
Prijepodne će prevladavati magla vrijeme, a poslijepodne uglavnom vedro vrijeme. Navečer će prevladavati vedro vrijeme.
Sutra će biti toplije nego danas, uz maksimalnu temperaturu višu za oko 1.8°C. Količina oborina sutra bit će slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vrijeme | Vrijeme | Temp °C | Vjetar m/s | Oborine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Vedro | 13.6 | ↘ 1.4 | 0.0 | |
| 01:00 | Vedro | 13.4 | ↘ 1.3 | 0.0 | |
| 02:00 | Vedro | 13.0 | ↓ 1.5 | 0.0 | |
| 03:00 | Vedro | 12.3 | ↓ 1.5 | 0.0 | |
| 04:00 | Magla | 11.9 | ↓ 1.5 | 0.0 | |
| 05:00 | Magla | 11.4 | ↓ 1.5 | 0.0 | |
| 06:00 | Magla | 10.7 | ↓ 1.2 | 0.0 | |
| 07:00 | Magla | 10.3 | ↓ 1.0 | 0.0 | |
| 08:00 | Magla | 10.6 | ↓ 1.1 | 0.0 | |
| 09:00 | Magla | 12.9 | ↙ 1.6 | 0.0 | |
| 10:00 | Vedro | 16.8 | ↙ 1.2 | 0.0 | |
| 11:00 | Vedro | 19.2 | ↖ 0.8 | 0.0 | |
| 12:00 | Vedro | 20.5 | ↖ 1.3 | 0.0 | |
| 13:00 | Vedro | 21.3 | ↖ 1.7 | 0.0 | |
| 14:00 | Pretežno vedro | 21.7 | ↑ 1.8 | 0.0 | |
| 15:00 | Pretežno vedro | 21.7 | ↑ 2.1 | 0.0 | |
| 16:00 | Djelomično oblačno | 21.4 | ↑ 2.5 | 0.0 | |
| 17:00 | Djelomično oblačno | 20.7 | ↑ 2.5 | 0.0 | |
| 18:00 | Vedro | 19.5 | ↑ 2.4 | 0.0 | |
| 19:00 | Vedro | 17.6 | ↖ 1.9 | 0.0 | |
| 20:00 | Vedro | 16.7 | ↓ 1.4 | 0.0 | |
| 21:00 | Vedro | 15.8 | ↓ 1.1 | 0.0 | |
| 22:00 | Vedro | 15.2 | ↓ 1.1 | 0.0 | |
| 23:00 | Vedro | 14.7 | ↓ 1.1 | 0.0 |