Vrijeme danas za Ermoúpolis

Ermoúpolis
Grčka
2026-10-21
Vedro
18.9°
Vedro
Vjetar ↗ 1.2 m/s
Vlažnost 68 %
Tlak 1025 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura18.7 °C
Najviša temperatura19.8 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar3.2 m/s
Vlažnost68 %
Tlak1025 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

10:00 18.7° 13:00 19.4° 16:00 19.7° 19:00 19.6° 22:00 19.2° 23:00 19.2°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 17:00 i dosegnut će približno 19.8°C.
  • Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 20:00, s brzinama do 3.2 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Ermoúpolis vrijeme vedro. Trenutačna temperatura iznosi 18.9 °C, a vjetar puše brzinom oko 1.2 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 68%, a tlak zraka 1025 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera jugozapad.

U sljedećih nekoliko sati ne očekuju se veće promjene temperature.

Vremenska prognoza za Ermoúpolis danas – 2026-10-21

Danas, 2026-10-21, u mjestu Ermoúpolis očekuju se temperature od 18.7 °C do 19.8 °C, uz pretežno vedro vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 10:00, a najviša oko 17:00.

Prijepodne će prevladavati pretežno vedro vrijeme, a poslijepodne uglavnom vedro. Navečer će prevladavati djelomično oblačno vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 3.2 m/s, pretežno iz smjera jugozapad.

Najjači vjetar očekuje se oko 20:00, do približno 3.2 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
10:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 18.7 ↑ 1.1 0.0
11:00 Vedro Vedro 18.9 ↗ 1.2 0.0
12:00 Vedro Vedro 19.2 ↗ 1.7 0.0
13:00 Vedro Vedro 19.4 ↗ 2.0 0.0
14:00 Vedro Vedro 19.5 ↗ 2.4 0.0
15:00 Vedro Vedro 19.6 ↗ 2.5 0.0
16:00 Vedro Vedro 19.7 ↗ 2.3 0.0
17:00 Vedro Vedro 19.8 ↗ 2.1 0.0
18:00 Vedro Vedro 19.8 ↗ 2.5 0.0
19:00 Vedro Vedro 19.6 ↗ 2.7 0.0
20:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 19.5 ↑ 3.2 0.0
21:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 19.4 ↑ 3.2 0.0
22:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 19.2 ↑ 3.1 0.0
23:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 19.2 ↑ 3.2 0.0

Vrijeme u blizini mjesta Ermoúpolis