Vrijeme danas za Palamás
Palamás
Grčka
2026-10-14
15.6°
Oblačno
Vjetar
← 2.8 m/s
Vlažnost
60 %
Tlak
1019 hPa
Današnje vrijeme ukratko
Najniža temperatura12.0 °C
Najviša temperatura15.6 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar2.8 m/s
Vlažnost60 %
Tlak1019 hPa
Vrijeme danas
Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.
Temp °C
Oborine mm
Detalji vremena
- Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 15:00 i dosegnut će približno 15.6°C.
- Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
- Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 16:00, s brzinama do 2.8 m/s.
Trenutačno vrijeme
Danas je u mjestu Palamás vrijeme oblačno. Trenutačna temperatura iznosi 15.6 °C, a vjetar puše brzinom oko 2.8 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 60%, a tlak zraka 1019 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera istok.
U sljedećih nekoliko sati ne očekuju se veće promjene temperature.
Vremenska prognoza za Palamás danas – 2026-10-14
Danas, 2026-10-14, u mjestu Palamás očekuju se temperature od 12.0 °C do 15.6 °C, uz pretežno pretežno vedro vrijeme.
Najniža temperatura očekuje se oko 21:00, a najviša oko 15:00.
Navečer će prevladavati pretežno vedro vrijeme.
Oborine i vjetar danas
Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 2.8 m/s, pretežno iz smjera sjeveroistok.
Najjači vjetar očekuje se oko 16:00, do približno 2.8 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vrijeme | Vrijeme | Temp °C | Vjetar m/s | Oborine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 15:00 |
|
Oblačno | 15.6 | ↖ 2.2 | 0.0 |
| 16:00 |
|
Oblačno | 15.6 | ← 2.8 | 0.0 |
| 17:00 |
|
Djelomično oblačno | 15.1 | ← 2.4 | 0.0 |
| 18:00 |
|
Pretežno vedro | 14.9 | ← 2.6 | 0.0 |
| 19:00 |
|
Pretežno vedro | 13.2 | ↙ 1.8 | 0.0 |
| 20:00 |
|
Pretežno vedro | 12.2 | ↓ 1.3 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Pretežno vedro | 12.0 | ↓ 1.3 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Djelomično oblačno | 12.3 | ↓ 1.1 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Pretežno vedro | 12.4 | ↘ 1.1 | 0.0 |