Vrijeme danas za Dunboyne

Dunboyne
Irska
2026-10-17
Vedro
4.6°
Vedro
Vjetar ↘ 3.5 m/s
Vlažnost 92 %
Tlak 1037 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura4.3 °C
Najviša temperatura11.7 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar4.0 m/s
Vlažnost92 %
Tlak1037 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

06:00 4.6° 09:00 5.3° 12:00 10.8° 15:00 11.6° 18:00 9.5° 21:00 6.0° 23:00 5.6°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 13:00 i dosegnut će približno 11.7°C.
  • Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 09:00, s brzinama do 4.0 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Dunboyne vrijeme vedro. Trenutačna temperatura iznosi 4.6 °C, a vjetar puše brzinom oko 3.5 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 92%, a tlak zraka 1037 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera sjeverozapad.

U sljedećih nekoliko sati ne očekuju se veće promjene temperature.

Vremenska prognoza za Dunboyne danas – 2026-10-17

Danas, 2026-10-17, u mjestu Dunboyne očekuju se temperature od 4.3 °C do 11.7 °C, uz pretežno vedro vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 08:00, a najviša oko 13:00.

Prijepodne će prevladavati vedro vrijeme, a poslijepodne uglavnom oblačno. Navečer će prevladavati vedro vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 4.0 m/s, pretežno iz smjera sjeveroistok.

Najjači vjetar očekuje se oko 09:00, do približno 4.0 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
06:00 Vedro Vedro 4.6 ↘ 3.5 0.0
07:00 Vedro Vedro 4.4 ↘ 3.3 0.0
08:00 Vedro Vedro 4.3 ↘ 3.5 0.0
09:00 Vedro Vedro 5.3 ↓ 4.0 0.0
10:00 Vedro Vedro 7.2 ↓ 3.9 0.0
11:00 Vedro Vedro 9.3 ↓ 3.2 0.0
12:00 Vedro Vedro 10.8 ↙ 3.6 0.0
13:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 11.7 ↙ 3.9 0.0
14:00 Oblačno Oblačno 11.7 ↙ 3.9 0.0
15:00 Oblačno Oblačno 11.6 ↙ 3.7 0.0
16:00 Oblačno Oblačno 11.4 ↙ 3.5 0.0
17:00 Oblačno Oblačno 10.8 ← 3.0 0.0
18:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 9.5 ↙ 1.9 0.0
19:00 Vedro Vedro 7.3 ↙ 1.9 0.0
20:00 Vedro Vedro 6.6 ↙ 1.8 0.0
21:00 Vedro Vedro 6.0 ↙ 1.8 0.0
22:00 Vedro Vedro 5.7 ↙ 1.9 0.0
23:00 Vedro Vedro 5.6 ↙ 2.0 0.0

Vrijeme u blizini mjesta Dunboyne