Vrijeme danas za Massafra

Massafra
Italija
2026-10-22
Djelomično oblačno
16.8°
Djelomično oblačno
Vjetar ↘ 4.1 m/s
Vlažnost 81 %
Tlak 1018 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura14.9 °C
Najviša temperatura16.8 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar4.4 m/s
Vlažnost81 %
Tlak1018 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

20:00 16.8° 23:00 14.9°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 20:00 i dosegnut će približno 16.8°C.
  • Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 23:00, s brzinama do 4.4 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Massafra vrijeme djelomično oblačno. Trenutačna temperatura iznosi 16.8 °C, a vjetar puše brzinom oko 4.1 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 81%, a tlak zraka 1018 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera sjeverozapad.

U sljedećih nekoliko sati očekuje se postupni pad temperature.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
20:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 16.8 ↘ 4.1 0.0
21:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 16.0 ↘ 4.3 0.0
22:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 15.5 ↘ 4.2 0.0
23:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 14.9 ↘ 4.4 0.0

Vremenska prognoza za Massafra danas – 2026-10-22

Danas, 2026-10-22, u mjestu Massafra očekuju se temperature od 14.9 °C do 16.8 °C, uz pretežno djelomično oblačno vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 20:00.

Navečer će prevladavati djelomično oblačno vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 4.4 m/s, pretežno iz smjera sjeverozapad.

Najjači vjetar očekuje se oko 23:00, do približno 4.4 m/s.

Vrijeme u blizini mjesta Massafra