Vrijeme sutra za Adrano
Adrano
Italija
21. listopada 2026
15.7° / 23.2°
Vedro
Oborine2.2 mm
Vjetar5.2 m/s
Vlažnost74 %
Tlak1018 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 21. listopada 2026
Najniža temperatura15.7 °C
Najviša temperatura23.2 °C
Oborine2.2 mm
Najjači vjetar5.2 m/s
Vlažnost74 %
Tlak1018 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 21. listopada 2026
Sutra, 21. listopada 2026, u Adrano očekuju se temperature od 15.7°C do 23.2°C uz vedro vrijeme.
Temp °COborine mm
Vremenska prognoza za sutra – 21. listopada 2026
Sutra, 21. listopada 2026, u Adrano očekuju se temperature od 15.7°C do 23.2°C uz vedro vrijeme.
Najniža temperatura očekuje se oko 07:00, a najviša oko 15:00.
Prijepodne će prevladavati jaki pljuskovi vrijeme, a poslijepodne uglavnom djelomično oblačno vrijeme. Navečer će prevladavati vedro vrijeme.
Sutra će biti toplije nego danas, uz maksimalnu temperaturu višu za oko 1.1°C. Sutra se očekuje više oborina nego danas.
Vremenska prognoza po satima
| Vrijeme | Vrijeme | Temp °C | Vjetar m/s | Oborine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Slabi pljuskovi | 17.2 | ↙ 1.2 | 0.1 | |
| 01:00 | Djelomično oblačno | 16.7 | ↙ 1.4 | 0.0 | |
| 02:00 | Djelomično oblačno | 16.9 | ← 1.6 | 0.0 | |
| 03:00 | Slabi pljuskovi | 16.9 | ← 2.2 | 0.2 | |
| 04:00 | Pretežno vedro | 17.1 | ← 2.7 | 0.0 | |
| 05:00 | Pretežno vedro | 16.9 | ← 2.3 | 0.0 | |
| 06:00 | Jaki pljuskovi | 16.8 | ← 3.4 | 1.1 | |
| 07:00 | Pljuskovi | 15.7 | ↓ 2.5 | 0.7 | |
| 08:00 | Pretežno vedro | 16.1 | ↙ 3.7 | 0.0 | |
| 09:00 | Vedro | 19.7 | ← 4.8 | 0.0 | |
| 10:00 | Oblačno | 21.5 | ↖ 5.2 | 0.0 | |
| 11:00 | Slabi pljuskovi | 22.0 | ↑ 4.1 | 0.1 | |
| 12:00 | Oblačno | 22.2 | ↑ 3.3 | 0.0 | |
| 13:00 | Djelomično oblačno | 22.3 | ↗ 3.1 | 0.0 | |
| 14:00 | Djelomično oblačno | 22.6 | ↓ 2.7 | 0.0 | |
| 15:00 | Pretežno vedro | 23.2 | ↘ 3.0 | 0.0 | |
| 16:00 | Pretežno vedro | 23.0 | ↘ 3.9 | 0.0 | |
| 17:00 | Vedro | 21.5 | ↓ 4.4 | 0.0 | |
| 18:00 | Vedro | 19.8 | ↓ 5.0 | 0.0 | |
| 19:00 | Vedro | 18.5 | ↓ 4.1 | 0.0 | |
| 20:00 | Vedro | 17.4 | ↙ 3.3 | 0.0 | |
| 21:00 | Vedro | 16.6 | ↙ 3.3 | 0.0 | |
| 22:00 | Vedro | 16.1 | ↙ 3.1 | 0.0 | |
| 23:00 | Vedro | 16.0 | ↙ 2.8 | 0.0 |