Vrijeme danas za Bissen

Bissen
Luksemburg
2026-10-15
Pretežno vedro
16.3°
Pretežno vedro
Vjetar ↑ 2.1 m/s
Vlažnost 74 %
Tlak 1027 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura10.8 °C
Najviša temperatura18.5 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar2.4 m/s
Vlažnost74 %
Tlak1027 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

13:00 16.3° 16:00 18.5° 19:00 13.2° 22:00 10.8° 23:00 11.1°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 16:00 i dosegnut će približno 18.5°C.
  • Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 14:00, s brzinama do 2.4 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Bissen vrijeme pretežno vedro. Trenutačna temperatura iznosi 16.3 °C, a vjetar puše brzinom oko 2.1 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 74%, a tlak zraka 1027 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera jug.

U sljedećih nekoliko sati očekuje se postupni porast temperature.

Vremenska prognoza za Bissen danas – 2026-10-15

Danas, 2026-10-15, u mjestu Bissen očekuju se temperature od 10.8 °C do 18.5 °C, uz pretežno pretežno vedro vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 22:00, a najviša oko 16:00.

Navečer će prevladavati djelomično oblačno vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 2.4 m/s, pretežno iz smjera jug.

Najjači vjetar očekuje se oko 14:00, do približno 2.4 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
13:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 16.3 ↑ 2.1 0.0
14:00 Vedro Vedro 17.7 ↗ 2.4 0.0
15:00 Vedro Vedro 18.4 ↗ 2.4 0.0
16:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 18.5 ↗ 2.1 0.0
17:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 18.1 ↗ 1.9 0.0
18:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 16.1 ↑ 1.5 0.0
19:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 13.2 ↑ 1.9 0.0
20:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 12.1 ↑ 2.0 0.0
21:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 11.2 ↑ 1.8 0.0
22:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 10.8 ↑ 1.8 0.0
23:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 11.1 ↑ 1.7 0.0

Vrijeme u blizini mjesta Bissen