Vrijeme danas za Bissen
Bissen
Luksemburg
2026-10-15
16.3°
Pretežno vedro
Vjetar
↑ 2.1 m/s
Vlažnost
74 %
Tlak
1027 hPa
Današnje vrijeme ukratko
Najniža temperatura10.8 °C
Najviša temperatura18.5 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar2.4 m/s
Vlažnost74 %
Tlak1027 hPa
Vrijeme danas
Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.
Temp °C
Oborine mm
Detalji vremena
- Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 16:00 i dosegnut će približno 18.5°C.
- Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
- Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 14:00, s brzinama do 2.4 m/s.
Trenutačno vrijeme
Danas je u mjestu Bissen vrijeme pretežno vedro. Trenutačna temperatura iznosi 16.3 °C, a vjetar puše brzinom oko 2.1 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 74%, a tlak zraka 1027 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera jug.
U sljedećih nekoliko sati očekuje se postupni porast temperature.
Vremenska prognoza za Bissen danas – 2026-10-15
Danas, 2026-10-15, u mjestu Bissen očekuju se temperature od 10.8 °C do 18.5 °C, uz pretežno pretežno vedro vrijeme.
Najniža temperatura očekuje se oko 22:00, a najviša oko 16:00.
Navečer će prevladavati djelomično oblačno vrijeme.
Oborine i vjetar danas
Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 2.4 m/s, pretežno iz smjera jug.
Najjači vjetar očekuje se oko 14:00, do približno 2.4 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vrijeme | Vrijeme | Temp °C | Vjetar m/s | Oborine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13:00 |
|
Pretežno vedro | 16.3 | ↑ 2.1 | 0.0 |
| 14:00 |
|
Vedro | 17.7 | ↗ 2.4 | 0.0 |
| 15:00 |
|
Vedro | 18.4 | ↗ 2.4 | 0.0 |
| 16:00 |
|
Pretežno vedro | 18.5 | ↗ 2.1 | 0.0 |
| 17:00 |
|
Pretežno vedro | 18.1 | ↗ 1.9 | 0.0 |
| 18:00 |
|
Pretežno vedro | 16.1 | ↑ 1.5 | 0.0 |
| 19:00 |
|
Djelomično oblačno | 13.2 | ↑ 1.9 | 0.0 |
| 20:00 |
|
Djelomično oblačno | 12.1 | ↑ 2.0 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Pretežno vedro | 11.2 | ↑ 1.8 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Djelomično oblačno | 10.8 | ↑ 1.8 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Djelomično oblačno | 11.1 | ↑ 1.7 | 0.0 |