Vrijeme danas za Landshut

Landshut
Njemačka
2026-10-18
Oblačno
12.6°
Oblačno
Vjetar ← 4.7 m/s
Vlažnost 93 %
Tlak 1021 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura11.0 °C
Najviša temperatura17.4 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar6.3 m/s
Vlažnost93 %
Tlak1021 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

11:00 12.6° 14:00 16.0° 17:00 16.8° 20:00 12.7° 23:00 11.0°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 16:00 i dosegnut će približno 17.4°C.
  • Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 15:00, s brzinama do 6.3 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Landshut vrijeme oblačno. Trenutačna temperatura iznosi 12.6 °C, a vjetar puše brzinom oko 4.7 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 93%, a tlak zraka 1021 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera istok.

U sljedećih nekoliko sati očekuje se postupni porast temperature.

Vremenska prognoza za Landshut danas – 2026-10-18

Danas, 2026-10-18, u mjestu Landshut očekuju se temperature od 11.0 °C do 17.4 °C, uz pretežno vedro vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 16:00.

Prijepodne će prevladavati oblačno vrijeme. Navečer će prevladavati vedro vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 6.3 m/s, pretežno iz smjera istok.

Najjači vjetar očekuje se oko 15:00, do približno 6.3 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
11:00 Oblačno Oblačno 12.6 ← 4.7 0.0
12:00 Oblačno Oblačno 13.8 ← 5.2 0.0
13:00 Oblačno Oblačno 14.7 ← 5.5 0.0
14:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 16.0 ← 6.0 0.0
15:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 17.2 ← 6.3 0.0
16:00 Vedro Vedro 17.4 ← 5.5 0.0
17:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 16.8 ← 4.8 0.0
18:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 14.7 ↙ 4.9 0.0
19:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 13.3 ← 5.0 0.0
20:00 Vedro Vedro 12.7 ← 4.6 0.0
21:00 Vedro Vedro 12.0 ← 4.3 0.0
22:00 Vedro Vedro 11.5 ← 4.3 0.0
23:00 Vedro Vedro 11.0 ← 4.6 0.0

Vrijeme u blizini mjesta Landshut