Vrijeme danas za Risør

Risør
Norveška
2026-10-12
Vedro
3.6°
Vedro
Vjetar ↘ 2.7 m/s
Vlažnost 91 %
Tlak 1017 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura3.3 °C
Najviša temperatura9.6 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar2.7 m/s
Vlažnost91 %
Tlak1017 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

06:00 3.8° 09:00 3.5° 12:00 7.9° 15:00 9.5° 18:00 8.4° 21:00 4.2° 23:00 3.8°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 16:00 i dosegnut će približno 9.6°C.
  • Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 07:00, s brzinama do 2.7 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Risør vrijeme vedro. Trenutačna temperatura iznosi 3.6 °C, a vjetar puše brzinom oko 2.7 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 91%, a tlak zraka 1017 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera sjeverozapad.

U sljedećih nekoliko sati ne očekuju se veće promjene temperature.

Vremenska prognoza za Risør danas – 2026-10-12

Danas, 2026-10-12, u mjestu Risør očekuju se temperature od 3.3 °C do 9.6 °C, uz pretežno vedro vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 08:00, a najviša oko 16:00.

Prijepodne će prevladavati vedro vrijeme. Navečer će prevladavati djelomično oblačno vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 2.7 m/s, pretežno iz smjera sjever.

Najjači vjetar očekuje se oko 07:00, do približno 2.7 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
06:00 Vedro Vedro 3.8 ↘ 2.6 0.0
07:00 Vedro Vedro 3.6 ↘ 2.7 0.0
08:00 Vedro Vedro 3.3 ↘ 2.6 0.0
09:00 Vedro Vedro 3.5 ↘ 2.4 0.0
10:00 Vedro Vedro 4.9 ↓ 2.4 0.0
11:00 Vedro Vedro 6.7 ↓ 2.0 0.0
12:00 Vedro Vedro 7.9 ↙ 2.0 0.0
13:00 Vedro Vedro 8.7 ← 1.8 0.0
14:00 Vedro Vedro 9.4 ↖ 2.2 0.0
15:00 Vedro Vedro 9.5 ↖ 2.3 0.0
16:00 Vedro Vedro 9.6 ↖ 2.2 0.0
17:00 Vedro Vedro 9.3 ↖ 1.7 0.0
18:00 Vedro Vedro 8.4 ← 0.9 0.0
19:00 Vedro Vedro 6.7 ↓ 0.6 0.0
20:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 5.2 ↘ 1.5 0.0
21:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 4.2 ↘ 1.6 0.0
22:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 3.9 ↘ 1.7 0.0
23:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 3.8 ↓ 1.6 0.0

Vrijeme u blizini mjesta Risør