Vrijeme danas za Tychy

Tychy
Poljska
2026-10-20
Oblačno
10.6°
Oblačno
Vjetar ← 4.0 m/s
Vlažnost 91 %
Tlak 1019 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura9.0 °C
Najviša temperatura11.0 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar4.5 m/s
Vlažnost91 %
Tlak1019 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

20:00 11.0° 23:00 9.0°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 20:00 i dosegnut će približno 11.0°C.
  • Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 20:00, s brzinama do 4.5 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Tychy vrijeme oblačno. Trenutačna temperatura iznosi 10.6 °C, a vjetar puše brzinom oko 4.0 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 91%, a tlak zraka 1019 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera istok.

U sljedećih nekoliko sati očekuje se postupni pad temperature.

Vremenska prognoza za Tychy danas – 2026-10-20

Danas, 2026-10-20, u mjestu Tychy očekuju se temperature od 9.0 °C do 11.0 °C, uz pretežno oblačno vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 20:00.

Navečer će prevladavati oblačno vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 4.5 m/s, pretežno iz smjera istok.

Najjači vjetar očekuje se oko 20:00, do približno 4.5 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
20:00 Oblačno Oblačno 11.0 ← 4.5 0.0
21:00 Oblačno Oblačno 10.6 ← 4.0 0.0
22:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 10.5 ← 3.7 0.0
23:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 9.0 ← 3.5 0.0

Vrijeme u blizini mjesta Tychy