Vrijeme danas za Tychy
Tychy
Poljska
2026-10-20
10.6°
Oblačno
Vjetar
← 4.0 m/s
Vlažnost
91 %
Tlak
1019 hPa
Današnje vrijeme ukratko
Najniža temperatura9.0 °C
Najviša temperatura11.0 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar4.5 m/s
Vlažnost91 %
Tlak1019 hPa
Vrijeme danas
Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.
Temp °C
Oborine mm
Detalji vremena
- Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 20:00 i dosegnut će približno 11.0°C.
- Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
- Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 20:00, s brzinama do 4.5 m/s.
Trenutačno vrijeme
Danas je u mjestu Tychy vrijeme oblačno. Trenutačna temperatura iznosi 10.6 °C, a vjetar puše brzinom oko 4.0 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 91%, a tlak zraka 1019 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera istok.
U sljedećih nekoliko sati očekuje se postupni pad temperature.
Vremenska prognoza za Tychy danas – 2026-10-20
Danas, 2026-10-20, u mjestu Tychy očekuju se temperature od 9.0 °C do 11.0 °C, uz pretežno oblačno vrijeme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 20:00.
Navečer će prevladavati oblačno vrijeme.
Oborine i vjetar danas
Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 4.5 m/s, pretežno iz smjera istok.
Najjači vjetar očekuje se oko 20:00, do približno 4.5 m/s.
Vremenska prognoza po satima
| Vrijeme | Vrijeme | Temp °C | Vjetar m/s | Oborine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 20:00 |
|
Oblačno | 11.0 | ← 4.5 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Oblačno | 10.6 | ← 4.0 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Pretežno vedro | 10.5 | ← 3.7 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Djelomično oblačno | 9.0 | ← 3.5 | 0.0 |