Vrijeme danas za Bailén

Bailén
Španjolska
2026-10-21
Pretežno vedro
13.8°
Pretežno vedro
Vjetar ↗ 3.8 m/s
Vlažnost 74 %
Tlak 1019 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura10.4 °C
Najviša temperatura20.3 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar3.8 m/s
Vlažnost74 %
Tlak1019 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

00:00 13.8° 03:00 12.0° 06:00 10.6° 09:00 10.7° 12:00 15.6° 15:00 19.5° 18:00 20.3° 21:00 15.9° 23:00 14.0°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 17:00 i dosegnut će približno 20.3°C.
  • Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 00:00, s brzinama do 3.8 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Bailén vrijeme pretežno vedro. Trenutačna temperatura iznosi 13.8 °C, a vjetar puše brzinom oko 3.8 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 74%, a tlak zraka 1019 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera jugozapad.

U sljedećih nekoliko sati očekuje se postupni pad temperature.

Vremenska prognoza za Bailén danas – 2026-10-21

Danas, 2026-10-21, u mjestu Bailén očekuju se temperature od 10.4 °C do 20.3 °C, uz pretežno vedro vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 08:00, a najviša oko 17:00.

Prijepodne će prevladavati pretežno vedro vrijeme, a poslijepodne uglavnom vedro. Navečer će prevladavati vedro vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 3.8 m/s, pretežno iz smjera jugozapad.

Najjači vjetar očekuje se oko 00:00, do približno 3.8 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
00:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 13.8 ↗ 3.8 0.0
01:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 13.2 ↗ 3.6 0.0
02:00 Vedro Vedro 12.4 → 3.3 0.0
03:00 Vedro Vedro 12.0 → 3.3 0.0
04:00 Vedro Vedro 11.5 → 2.5 0.0
05:00 Vedro Vedro 11.0 → 1.9 0.0
06:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 10.6 → 1.7 0.0
07:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 10.5 → 1.4 0.0
08:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 10.4 → 0.8 0.0
09:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 10.7 ↙ 0.7 0.0
10:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 12.4 ↖ 0.8 0.0
11:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 14.1 ↗ 0.7 0.0
12:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 15.6 ↖ 0.9 0.0
13:00 Vedro Vedro 17.2 ↖ 1.3 0.0
14:00 Vedro Vedro 18.6 ↑ 1.7 0.0
15:00 Vedro Vedro 19.5 ↗ 2.3 0.0
16:00 Vedro Vedro 20.0 ↗ 2.4 0.0
17:00 Vedro Vedro 20.3 ↗ 2.3 0.0
18:00 Vedro Vedro 20.3 ↗ 2.3 0.0
19:00 Vedro Vedro 19.1 ↗ 1.9 0.0
20:00 Vedro Vedro 17.0 → 1.6 0.0
21:00 Vedro Vedro 15.9 → 1.1 0.0
22:00 Vedro Vedro 15.1 ↘ 0.7 0.0
23:00 Vedro Vedro 14.0 ↓ 1.3 0.0

Vrijeme u blizini mjesta Bailén