Vrijeme danas za Níjar

Níjar
Španjolska
2026-10-22
Vedro
14.7°
Vedro
Vjetar ↘ 1.7 m/s
Vlažnost 83 %
Tlak 1024 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura15.0 °C
Najviša temperatura15.0 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar1.6 m/s
Vlažnost83 %
Tlak1024 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

23:00 15.0°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 23:00 i dosegnut će približno 15.0°C.
  • Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 23:00, s brzinama do 1.6 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Níjar vrijeme vedro. Trenutačna temperatura iznosi 14.7 °C, a vjetar puše brzinom oko 1.7 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 83%, a tlak zraka 1024 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera sjeverozapad.

U sljedećih nekoliko sati ne očekuju se veće promjene temperature.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
23:00 Vedro Vedro 15.0 ↘ 1.6 0.0

Vremenska prognoza za Níjar danas – 2026-10-22

Danas, 2026-10-22, u mjestu Níjar očekuju se temperature od 15.0 °C do 15.0 °C, uz pretežno vedro vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 23:00.

Navečer će prevladavati vedro vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 1.6 m/s, pretežno iz smjera sjeverozapad.

Najjači vjetar očekuje se oko 23:00, do približno 1.6 m/s.

Vrijeme u blizini mjesta Níjar