Vrijeme danas za Níjar
Níjar
Španjolska
2026-10-22
14.7°
Vedro
Vjetar
↘ 1.7 m/s
Vlažnost
83 %
Tlak
1024 hPa
Današnje vrijeme ukratko
Najniža temperatura15.0 °C
Najviša temperatura15.0 °C
Oborine0.0 mm
Najjači vjetar1.6 m/s
Vlažnost83 %
Tlak1024 hPa
Vrijeme danas
Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.
Temp °C
Oborine mm
Detalji vremena
- Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 23:00 i dosegnut će približno 15.0°C.
- Oborine Danas se ne očekuju značajnije oborine.
- Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 23:00, s brzinama do 1.6 m/s.
Trenutačno vrijeme
Danas je u mjestu Níjar vrijeme vedro. Trenutačna temperatura iznosi 14.7 °C, a vjetar puše brzinom oko 1.7 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 83%, a tlak zraka 1024 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera sjeverozapad.
U sljedećih nekoliko sati ne očekuju se veće promjene temperature.
Vremenska prognoza po satima
| Vrijeme | Vrijeme | Temp °C | Vjetar m/s | Oborine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 23:00 |
|
Vedro | 15.0 | ↘ 1.6 | 0.0 |
Vremenska prognoza za Níjar danas – 2026-10-22
Danas, 2026-10-22, u mjestu Níjar očekuju se temperature od 15.0 °C do 15.0 °C, uz pretežno vedro vrijeme.
Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 23:00.
Navečer će prevladavati vedro vrijeme.
Oborine i vjetar danas
Ne očekuju se značajnije oborine. Vjetar može doseći 1.6 m/s, pretežno iz smjera sjeverozapad.
Najjači vjetar očekuje se oko 23:00, do približno 1.6 m/s.