Vrijeme danas za Salt

Salt
Španjolska
2026-10-17
Slabi pljuskovi
17.4°
Slabi pljuskovi
Vjetar ↗ 1.7 m/s
Vlažnost 97 %
Tlak 1017 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura15.8 °C
Najviša temperatura17.4 °C
Oborine2.2 mm
Najjači vjetar2.1 m/s
Vlažnost97 %
Tlak1017 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

0.2 mm 18:00 17.4° 1.3 mm 0.5 mm 21:00 16.1° 0.1 mm 0.1 mm 23:00 15.8°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 18:00 i dosegnut će približno 17.4°C.
  • Oborine Oborine se očekuju uglavnom između 18:00 i 23:00; tijekom dana prognozira se oko 2.2 mm.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 19:00, s brzinama do 2.1 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Salt vrijeme slabi pljuskovi. Trenutačna temperatura iznosi 17.4 °C, a vjetar puše brzinom oko 1.7 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 97%, a tlak zraka 1017 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera jugozapad.

U sljedećih nekoliko sati očekuje se postupni pad temperature.

Vremenska prognoza za Salt danas – 2026-10-17

Danas, 2026-10-17, u mjestu Salt očekuju se temperature od 15.8 °C do 17.4 °C, uz pretežno slabi pljuskovi vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 23:00, a najviša oko 18:00.

Navečer će prevladavati slabi pljuskovi vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Očekuje se oko 2.2 mm oborina. Vjetar može doseći 2.1 m/s, pretežno iz smjera zapad.

Oborine se očekuju približno između 18:00 i 23:00.

Najjači vjetar očekuje se oko 19:00, do približno 2.1 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
18:00 Slabi pljuskovi Slabi pljuskovi 17.4 ↗ 1.7 0.2
19:00 Jaki pljuskovi Jaki pljuskovi 16.7 ↗ 2.1 1.3
20:00 Kiša Kiša 16.4 ↗ 1.4 0.5
21:00 Djelomično oblačno Djelomično oblačno 16.1 ↗ 1.6 0.0
22:00 Slabi pljuskovi Slabi pljuskovi 15.9 ↗ 0.7 0.1
23:00 Slabi pljuskovi Slabi pljuskovi 15.8 ↓ 1.3 0.1

Vrijeme u blizini mjesta Salt