Vrijeme sutra za Penthéréaz
Penthéréaz
Švicarska
14. listopada 2026
10.0° / 18.3°
Vedro
Oborine0.2 mm
Vjetar3.1 m/s
Vlažnost85 %
Tlak1030 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 14. listopada 2026
Najniža temperatura10.0 °C
Najviša temperatura18.3 °C
Oborine0.2 mm
Najjači vjetar3.1 m/s
Vlažnost85 %
Tlak1030 hPa
Vremenska prognoza za sutra – 14. listopada 2026
Sutra, 14. listopada 2026, u Penthéréaz očekuju se temperature od 10.0°C do 18.3°C uz vedro vrijeme.
Temp °COborine mm
Vremenska prognoza za sutra – 14. listopada 2026
Sutra, 14. listopada 2026, u Penthéréaz očekuju se temperature od 10.0°C do 18.3°C uz vedro vrijeme.
Najniža temperatura očekuje se oko 07:00, a najviša oko 15:00.
Prijepodne će prevladavati djelomično oblačno vrijeme, a poslijepodne uglavnom vedro vrijeme. Navečer će prevladavati vedro vrijeme.
Sutra će biti toplije nego danas, uz maksimalnu temperaturu višu za oko 2.2°C. Količina oborina sutra bit će slična današnjoj.
Vremenska prognoza po satima
| Vrijeme | Vrijeme | Temp °C | Vjetar m/s | Oborine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Slaba kiša | 11.5 | → 1.2 | 0.2 | |
| 01:00 | Djelomično oblačno | 11.3 | ↗ 1.0 | 0.0 | |
| 02:00 | Oblačno | 11.4 | → 1.0 | 0.0 | |
| 03:00 | Oblačno | 11.1 | → 0.9 | 0.0 | |
| 04:00 | Oblačno | 11.0 | ↘ 1.0 | 0.0 | |
| 05:00 | Oblačno | 11.1 | ↘ 1.5 | 0.0 | |
| 06:00 | Djelomično oblačno | 10.2 | ↘ 1.7 | 0.0 | |
| 07:00 | Djelomično oblačno | 10.0 | ↘ 2.1 | 0.0 | |
| 08:00 | Djelomično oblačno | 10.1 | ↓ 2.6 | 0.0 | |
| 09:00 | Pretežno vedro | 11.5 | ↓ 2.9 | 0.0 | |
| 10:00 | Pretežno vedro | 13.5 | ↓ 2.5 | 0.0 | |
| 11:00 | Pretežno vedro | 15.0 | ↙ 2.6 | 0.0 | |
| 12:00 | Pretežno vedro | 16.4 | ↙ 2.8 | 0.0 | |
| 13:00 | Vedro | 17.3 | ↙ 2.8 | 0.0 | |
| 14:00 | Vedro | 17.9 | ↙ 2.8 | 0.0 | |
| 15:00 | Vedro | 18.3 | ↙ 2.9 | 0.0 | |
| 16:00 | Vedro | 18.3 | ↙ 3.1 | 0.0 | |
| 17:00 | Vedro | 17.8 | ← 3.1 | 0.0 | |
| 18:00 | Vedro | 16.3 | ↙ 2.5 | 0.0 | |
| 19:00 | Vedro | 13.6 | ↙ 2.4 | 0.0 | |
| 20:00 | Vedro | 12.4 | ↓ 2.3 | 0.0 | |
| 21:00 | Vedro | 12.0 | ↓ 2.5 | 0.0 | |
| 22:00 | Vedro | 11.6 | ↓ 2.4 | 0.0 | |
| 23:00 | Vedro | 10.8 | ↓ 2.4 | 0.0 |