Vrijeme danas za Urla

Urla
Turska
2026-10-17
Oblačno
12.0°
Oblačno
Vjetar ↓ 7.2 m/s
Vlažnost 77 %
Tlak 1012 hPa

Današnje vrijeme ukratko

Najniža temperatura11.1 °C
Najviša temperatura14.2 °C
Oborine4.4 mm
Najjači vjetar9.3 m/s
Vlažnost77 %
Tlak1012 hPa

Vrijeme danas

Temperatura i oborine po satima tijekom cijelog dana.

03:00 12.2° 0.1 mm 0.2 mm 06:00 11.4° 0.2 mm 0.5 mm 0.3 mm 09:00 11.1° 0.3 mm 0.3 mm 0.3 mm 12:00 12.4° 0.2 mm 0.2 mm 0.3 mm 15:00 13.7° 0.7 mm 0.4 mm 0.3 mm 18:00 12.3° 0.1 mm 21:00 12.1° 23:00 11.4°
Temp °C Oborine mm

Detalji vremena

  • Najtopliji dio dana Najviša temperatura očekuje se oko 16:00 i dosegnut će približno 14.2°C.
  • Oborine Oborine se očekuju uglavnom između 05:00 i 19:00; tijekom dana prognozira se oko 4.4 mm.
  • Vjetar Najjači vjetar očekuje se oko 14:00, s brzinama do 9.3 m/s.

Trenutačno vrijeme

Danas je u mjestu Urla vrijeme oblačno. Trenutačna temperatura iznosi 12.0 °C, a vjetar puše brzinom oko 7.2 m/s. Relativna vlažnost zraka iznosi 77%, a tlak zraka 1012 hPa. Vjetar trenutačno puše iz smjera sjever.

U sljedećih nekoliko sati ne očekuju se veće promjene temperature.

Vremenska prognoza za Urla danas – 2026-10-17

Danas, 2026-10-17, u mjestu Urla očekuju se temperature od 11.1 °C do 14.2 °C, uz pretežno slaba kiša vrijeme.

Najniža temperatura očekuje se oko 08:00, a najviša oko 16:00.

Prijepodne će prevladavati kiša vrijeme, a poslijepodne uglavnom pljuskovi. Navečer će prevladavati vedro vrijeme.

Oborine i vjetar danas

Očekuje se oko 4.4 mm oborina. Vjetar može doseći 9.3 m/s, pretežno iz smjera sjever.

Oborine se očekuju približno između 05:00 i 19:00.

Najjači vjetar očekuje se oko 14:00, do približno 9.3 m/s.

Vremenska prognoza po satima

Vrijeme Vrijeme Temp °C Vjetar m/s Oborine mm
04:00 Oblačno Oblačno 12.0 ↓ 7.2 0.0
05:00 Slaba kiša Slaba kiša 11.7 ↓ 7.2 0.1
06:00 Slaba kiša Slaba kiša 11.4 ↓ 7.0 0.2
07:00 Slaba kiša Slaba kiša 11.3 ↓ 6.1 0.2
08:00 Kiša Kiša 11.1 ↓ 6.5 0.5
09:00 Kiša Kiša 11.1 ↓ 7.3 0.3
10:00 Kiša Kiša 11.9 ↓ 6.8 0.3
11:00 Kiša Kiša 11.8 ↓ 7.6 0.3
12:00 Kiša Kiša 12.4 ↓ 7.9 0.3
13:00 Slaba kiša Slaba kiša 13.3 ↓ 8.8 0.2
14:00 Slaba kiša Slaba kiša 13.8 ↓ 9.3 0.2
15:00 Pljuskovi Pljuskovi 13.7 ↓ 8.2 0.3
16:00 Pljuskovi Pljuskovi 14.2 ↓ 8.3 0.7
17:00 Pljuskovi Pljuskovi 12.7 ↓ 7.1 0.4
18:00 Pljuskovi Pljuskovi 12.3 ↓ 6.6 0.3
19:00 Slabi pljuskovi Slabi pljuskovi 12.2 ↓ 7.2 0.1
20:00 Vedro Vedro 12.2 ↓ 6.4 0.0
21:00 Vedro Vedro 12.1 ↓ 5.6 0.0
22:00 Pretežno vedro Pretežno vedro 11.7 ↓ 4.9 0.0
23:00 Vedro Vedro 11.4 ↓ 4.2 0.0

Vrijeme u blizini mjesta Urla