Pogoda jutro w Cavan
Cavan
Irlandia
16 października 2026
5.7° / 11.9°
Bezchmurnie
Opady0.2 mm
Wiatr6.5 m/s
Wilgotność83 %
Ciśnienie1026 hPa
Prognoza pogody na jutro – 16 października 2026
Temperatura minimalna5.7 °C
Temperatura maksymalna11.9 °C
Opady0.2 mm
Najsilniejszy wiatr6.5 m/s
Wilgotność83 %
Ciśnienie1026 hPa
Prognoza pogody na jutro – 16 października 2026
Jutro, 16 października 2026, w Cavan spodziewane są temperatury od 5.7°C do 11.9°C oraz warunki bezchmurnie.
Temp °COpady mm
Prognoza pogody na jutro – 16 października 2026
Jutro, 16 października 2026, w Cavan spodziewane są temperatury od 5.7°C do 11.9°C oraz warunki bezchmurnie.
Najniższa temperatura spodziewana jest około 08:00, a najwyższa około 16:00.
Rano przeważać będą warunki bezchmurnie, natomiast po południu głównie przeważnie pogodnie. Wieczorem przeważać będą warunki bezchmurnie.
Jutro będzie cieplej niż dziś, a temperatura maksymalna będzie o około 3.1°C wyższa. Jutrzejsza suma opadów będzie podobna do dzisiejszej.
Godzinowa prognoza pogody
| Czas | Pogoda | Temp °C | Wiatr m/s | Opady mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Bezchmurnie | 7.5 | ↗ 3.6 | 0.0 | |
| 01:00 | Bezchmurnie | 7.2 | ↗ 3.6 | 0.0 | |
| 02:00 | Bezchmurnie | 6.9 | ↗ 3.7 | 0.0 | |
| 03:00 | Bezchmurnie | 6.6 | ↗ 3.9 | 0.0 | |
| 04:00 | Bezchmurnie | 6.4 | ↗ 4.0 | 0.0 | |
| 05:00 | Bezchmurnie | 6.3 | → 4.2 | 0.0 | |
| 06:00 | Bezchmurnie | 6.1 | → 4.1 | 0.0 | |
| 07:00 | Bezchmurnie | 5.8 | → 3.6 | 0.0 | |
| 08:00 | Bezchmurnie | 5.7 | → 3.8 | 0.0 | |
| 09:00 | Przeważnie pogodnie | 6.5 | → 4.4 | 0.0 | |
| 10:00 | Bezchmurnie | 7.9 | → 4.2 | 0.0 | |
| 11:00 | Bezchmurnie | 9.3 | → 4.6 | 0.0 | |
| 12:00 | Przeważnie pogodnie | 10.6 | → 5.7 | 0.0 | |
| 13:00 | Lekkie przelotne opady | 11.3 | ↘ 6.2 | 0.2 | |
| 14:00 | Przeważnie pogodnie | 11.8 | ↘ 5.9 | 0.0 | |
| 15:00 | Bezchmurnie | 11.8 | ↘ 6.5 | 0.0 | |
| 16:00 | Przeważnie pogodnie | 11.9 | ↘ 6.1 | 0.0 | |
| 17:00 | Bezchmurnie | 11.4 | ↘ 5.1 | 0.0 | |
| 18:00 | Bezchmurnie | 10.1 | ↘ 3.9 | 0.0 | |
| 19:00 | Bezchmurnie | 8.4 | ↘ 3.5 | 0.0 | |
| 20:00 | Bezchmurnie | 7.6 | ↘ 3.3 | 0.0 | |
| 21:00 | Bezchmurnie | 7.1 | ↘ 3.2 | 0.0 | |
| 22:00 | Bezchmurnie | 6.6 | ↘ 3.1 | 0.0 | |
| 23:00 | Bezchmurnie | 6.1 | ↘ 2.9 | 0.0 |