Pogoda jutro w Berdorf
Berdorf
Luksemburg
16 października 2026
7.7° / 19.2°
Częściowe zachmurzenie
Opady0.0 mm
Wiatr4.5 m/s
Wilgotność90 %
Ciśnienie1022 hPa
Prognoza pogody na jutro – 16 października 2026
Temperatura minimalna7.7 °C
Temperatura maksymalna19.2 °C
Opady0.0 mm
Najsilniejszy wiatr4.5 m/s
Wilgotność90 %
Ciśnienie1022 hPa
Prognoza pogody na jutro – 16 października 2026
Jutro, 16 października 2026, w Berdorf spodziewane są temperatury od 7.7°C do 19.2°C oraz warunki częściowe zachmurzenie.
Temp °COpady mm
Prognoza pogody na jutro – 16 października 2026
Jutro, 16 października 2026, w Berdorf spodziewane są temperatury od 7.7°C do 19.2°C oraz warunki częściowe zachmurzenie.
Najniższa temperatura spodziewana jest około 06:00, a najwyższa około 16:00.
Rano i po południu przeważać będą warunki częściowe zachmurzenie. Wieczorem przeważać będą warunki pochmurno.
Jutro będzie cieplej niż dziś, a temperatura maksymalna będzie o około 6.3°C wyższa. Jutrzejsza suma opadów będzie podobna do dzisiejszej.
Godzinowa prognoza pogody
| Czas | Pogoda | Temp °C | Wiatr m/s | Opady mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Bezchmurnie | 10.3 | ↑ 2.3 | 0.0 | |
| 01:00 | Bezchmurnie | 9.9 | ↑ 2.3 | 0.0 | |
| 02:00 | Bezchmurnie | 9.5 | ↑ 2.1 | 0.0 | |
| 03:00 | Bezchmurnie | 9.1 | ↑ 1.9 | 0.0 | |
| 04:00 | Bezchmurnie | 8.6 | ↑ 1.9 | 0.0 | |
| 05:00 | Bezchmurnie | 7.9 | ↑ 2.1 | 0.0 | |
| 06:00 | Mgła | 7.7 | ↑ 2.5 | 0.0 | |
| 07:00 | Bezchmurnie | 8.0 | ↑ 2.7 | 0.0 | |
| 08:00 | Częściowe zachmurzenie | 8.2 | ↑ 2.6 | 0.0 | |
| 09:00 | Częściowe zachmurzenie | 9.4 | ↑ 2.7 | 0.0 | |
| 10:00 | Częściowe zachmurzenie | 11.0 | ↑ 2.4 | 0.0 | |
| 11:00 | Częściowe zachmurzenie | 13.0 | ↑ 2.4 | 0.0 | |
| 12:00 | Częściowe zachmurzenie | 15.4 | ↗ 2.7 | 0.0 | |
| 13:00 | Częściowe zachmurzenie | 17.0 | ↗ 3.1 | 0.0 | |
| 14:00 | Częściowe zachmurzenie | 18.2 | ↗ 3.2 | 0.0 | |
| 15:00 | Częściowe zachmurzenie | 19.0 | ↗ 3.8 | 0.0 | |
| 16:00 | Częściowe zachmurzenie | 19.2 | ↗ 4.5 | 0.0 | |
| 17:00 | Przeważnie pogodnie | 18.9 | → 4.0 | 0.0 | |
| 18:00 | Przeważnie pogodnie | 17.5 | → 3.8 | 0.0 | |
| 19:00 | Przeważnie pogodnie | 15.4 | → 3.7 | 0.0 | |
| 20:00 | Częściowe zachmurzenie | 13.8 | → 3.3 | 0.0 | |
| 21:00 | Pochmurno | 13.1 | → 3.1 | 0.0 | |
| 22:00 | Pochmurno | 13.6 | → 3.4 | 0.0 | |
| 23:00 | Pochmurno | 14.0 | ↘ 4.2 | 0.0 |