Pogoda jutro w Kirkenes
Kirkenes
Norwegia
24 października 2026
2.1° / 5.4°
Pochmurno
Opady0.0 mm
Wiatr6.1 m/s
Wilgotność90 %
Ciśnienie1016 hPa
Prognoza pogody na jutro – 24 października 2026
Temperatura minimalna2.1 °C
Temperatura maksymalna5.4 °C
Opady0.0 mm
Najsilniejszy wiatr6.1 m/s
Wilgotność90 %
Ciśnienie1016 hPa
Prognoza pogody na jutro – 24 października 2026
Jutro, 24 października 2026, w Kirkenes spodziewane są temperatury od 2.1°C do 5.4°C oraz warunki pochmurno.
Temp °COpady mm
Prognoza pogody na jutro – 24 października 2026
Jutro, 24 października 2026, w Kirkenes spodziewane są temperatury od 2.1°C do 5.4°C oraz warunki pochmurno.
Najniższa temperatura spodziewana jest około 02:00, a najwyższa około 21:00.
Rano przeważać będą warunki częściowe zachmurzenie, natomiast po południu głównie pochmurno. Wieczorem przeważać będą warunki pochmurno.
Jutro będzie chłodniej niż dziś, a temperatura maksymalna będzie o około 1.7°C niższa. Jutrzejsza suma opadów będzie podobna do dzisiejszej.
Godzinowa prognoza pogody
| Czas | Pogoda | Temp °C | Wiatr m/s | Opady mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Przeważnie pogodnie | 2.5 | ↑ 3.3 | 0.0 | |
| 01:00 | Bezchmurnie | 2.2 | ↑ 3.0 | 0.0 | |
| 02:00 | Przeważnie pogodnie | 2.1 | ↑ 3.4 | 0.0 | |
| 03:00 | Przeważnie pogodnie | 2.5 | ↑ 4.4 | 0.0 | |
| 04:00 | Częściowe zachmurzenie | 2.7 | ↑ 4.6 | 0.0 | |
| 05:00 | Częściowe zachmurzenie | 2.6 | ↑ 4.4 | 0.0 | |
| 06:00 | Częściowe zachmurzenie | 2.4 | ↑ 4.5 | 0.0 | |
| 07:00 | Pochmurno | 2.3 | ↑ 4.6 | 0.0 | |
| 08:00 | Pochmurno | 2.4 | ↑ 4.2 | 0.0 | |
| 09:00 | Częściowe zachmurzenie | 2.6 | ↑ 4.1 | 0.0 | |
| 10:00 | Częściowe zachmurzenie | 3.1 | ↑ 4.8 | 0.0 | |
| 11:00 | Częściowe zachmurzenie | 3.7 | ↑ 4.6 | 0.0 | |
| 12:00 | Przeważnie pogodnie | 4.2 | ↑ 4.6 | 0.0 | |
| 13:00 | Przeważnie pogodnie | 4.6 | ↑ 6.0 | 0.0 | |
| 14:00 | Częściowe zachmurzenie | 4.8 | ↑ 5.2 | 0.0 | |
| 15:00 | Pochmurno | 4.8 | ↑ 4.8 | 0.0 | |
| 16:00 | Pochmurno | 4.6 | ↑ 5.8 | 0.0 | |
| 17:00 | Pochmurno | 4.7 | ↑ 6.1 | 0.0 | |
| 18:00 | Pochmurno | 4.8 | ↑ 6.1 | 0.0 | |
| 19:00 | Pochmurno | 5.0 | ↑ 4.5 | 0.0 | |
| 20:00 | Pochmurno | 5.3 | ↑ 4.4 | 0.0 | |
| 21:00 | Pochmurno | 5.4 | ↑ 4.8 | 0.0 | |
| 22:00 | Pochmurno | 5.3 | ↑ 4.8 | 0.0 | |
| 23:00 | Pochmurno | 5.2 | ↑ 5.6 | 0.0 |