Pogoda jutro w Irkutsk
Irkutsk
Rosja
17 października 2026
-2.8° / 3.7°
Częściowe zachmurzenie
Opady0.0 mm
Wiatr2.8 m/s
Wilgotność70 %
Ciśnienie1027 hPa
Prognoza pogody na jutro – 17 października 2026
Temperatura minimalna-2.8 °C
Temperatura maksymalna3.7 °C
Opady0.0 mm
Najsilniejszy wiatr2.8 m/s
Wilgotność70 %
Ciśnienie1027 hPa
Prognoza pogody na jutro – 17 października 2026
Jutro, 17 października 2026, w Irkutsk spodziewane są temperatury od -2.8°C do 3.7°C oraz warunki częściowe zachmurzenie.
Temp °COpady mm
Prognoza pogody na jutro – 17 października 2026
Jutro, 17 października 2026, w Irkutsk spodziewane są temperatury od -2.8°C do 3.7°C oraz warunki częściowe zachmurzenie.
Najniższa temperatura spodziewana jest około 07:00, a najwyższa około 15:00.
Rano przeważać będą warunki częściowe zachmurzenie, natomiast po południu głównie bezchmurnie. Wieczorem przeważać będą warunki częściowe zachmurzenie.
Jutrzejsza temperatura maksymalna będzie podobna do dzisiejszej. Jutrzejsza suma opadów będzie podobna do dzisiejszej.
Godzinowa prognoza pogody
| Czas | Pogoda | Temp °C | Wiatr m/s | Opady mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pochmurno | -1.0 | ↘ 2.8 | 0.0 | |
| 01:00 | Pochmurno | -1.4 | ↘ 2.8 | 0.0 | |
| 02:00 | Pochmurno | -1.7 | ↘ 2.7 | 0.0 | |
| 03:00 | Częściowe zachmurzenie | -1.9 | ↘ 2.7 | 0.0 | |
| 04:00 | Częściowe zachmurzenie | -2.2 | → 2.7 | 0.0 | |
| 05:00 | Częściowe zachmurzenie | -2.5 | ↘ 2.7 | 0.0 | |
| 06:00 | Częściowe zachmurzenie | -2.7 | ↘ 2.6 | 0.0 | |
| 07:00 | Częściowe zachmurzenie | -2.8 | ↘ 2.4 | 0.0 | |
| 08:00 | Częściowe zachmurzenie | -2.8 | ↘ 2.3 | 0.0 | |
| 09:00 | Bezchmurnie | -1.7 | ↘ 2.0 | 0.0 | |
| 10:00 | Przeważnie pogodnie | -0.2 | ↘ 2.0 | 0.0 | |
| 11:00 | Przeważnie pogodnie | 1.4 | ↘ 2.0 | 0.0 | |
| 12:00 | Bezchmurnie | 2.4 | ↘ 2.2 | 0.0 | |
| 13:00 | Bezchmurnie | 3.1 | ↘ 2.1 | 0.0 | |
| 14:00 | Bezchmurnie | 3.5 | ↘ 1.8 | 0.0 | |
| 15:00 | Bezchmurnie | 3.7 | ↘ 1.4 | 0.0 | |
| 16:00 | Bezchmurnie | 3.6 | ↓ 1.0 | 0.0 | |
| 17:00 | Przeważnie pogodnie | 3.1 | ↓ 0.7 | 0.0 | |
| 18:00 | Częściowe zachmurzenie | 1.4 | ↙ 0.8 | 0.0 | |
| 19:00 | Częściowe zachmurzenie | 0.8 | ↙ 1.2 | 0.0 | |
| 20:00 | Przeważnie pogodnie | 0.2 | ← 1.2 | 0.0 | |
| 21:00 | Przeważnie pogodnie | -0.3 | ← 1.2 | 0.0 | |
| 22:00 | Bezchmurnie | -0.7 | ← 1.3 | 0.0 | |
| 23:00 | Bezchmurnie | -1.1 | ← 1.7 | 0.0 |