Pogoda jutro w Galaţi
Galaţi
Rumunia
18 października 2026
8.1° / 15.4°
Pochmurno
Opady0.2 mm
Wiatr5.4 m/s
Wilgotność83 %
Ciśnienie1016 hPa
Prognoza pogody na jutro – 18 października 2026
Temperatura minimalna8.1 °C
Temperatura maksymalna15.4 °C
Opady0.2 mm
Najsilniejszy wiatr5.4 m/s
Wilgotność83 %
Ciśnienie1016 hPa
Prognoza pogody na jutro – 18 października 2026
Jutro, 18 października 2026, w Galaţi spodziewane są temperatury od 8.1°C do 15.4°C oraz warunki pochmurno.
Temp °COpady mm
Prognoza pogody na jutro – 18 października 2026
Jutro, 18 października 2026, w Galaţi spodziewane są temperatury od 8.1°C do 15.4°C oraz warunki pochmurno.
Najniższa temperatura spodziewana jest około 07:00, a najwyższa około 16:00.
Rano i po południu przeważać będą warunki pochmurno. Wieczorem przeważać będą warunki pochmurno.
Jutro będzie cieplej niż dziś, a temperatura maksymalna będzie o około 2.4°C wyższa. Jutrzejsza suma opadów będzie podobna do dzisiejszej.
Godzinowa prognoza pogody
| Czas | Pogoda | Temp °C | Wiatr m/s | Opady mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pochmurno | 10.6 | ↘ 1.8 | 0.0 | |
| 01:00 | Pochmurno | 10.0 | ↓ 1.4 | 0.0 | |
| 02:00 | Pochmurno | 9.9 | ↓ 1.1 | 0.0 | |
| 03:00 | Pochmurno | 9.7 | ↓ 1.7 | 0.0 | |
| 04:00 | Pochmurno | 9.4 | ↘ 2.0 | 0.0 | |
| 05:00 | Częściowe zachmurzenie | 8.5 | ↘ 2.6 | 0.0 | |
| 06:00 | Częściowe zachmurzenie | 8.3 | ↘ 2.8 | 0.0 | |
| 07:00 | Pochmurno | 8.1 | ↘ 2.7 | 0.0 | |
| 08:00 | Pochmurno | 8.7 | ↘ 2.9 | 0.0 | |
| 09:00 | Pochmurno | 10.5 | ↘ 3.5 | 0.0 | |
| 10:00 | Pochmurno | 12.0 | ↘ 3.5 | 0.0 | |
| 11:00 | Pochmurno | 12.7 | ↘ 4.3 | 0.0 | |
| 12:00 | Pochmurno | 13.7 | ↘ 4.2 | 0.0 | |
| 13:00 | Pochmurno | 14.2 | ↘ 4.4 | 0.0 | |
| 14:00 | Pochmurno | 14.6 | ↘ 4.8 | 0.0 | |
| 15:00 | Pochmurno | 15.2 | ↘ 5.0 | 0.0 | |
| 16:00 | Pochmurno | 15.4 | ↘ 5.3 | 0.0 | |
| 17:00 | Pochmurno | 15.2 | ↘ 5.4 | 0.0 | |
| 18:00 | Pochmurno | 14.5 | ↘ 4.0 | 0.0 | |
| 19:00 | Pochmurno | 14.0 | ↘ 4.1 | 0.0 | |
| 20:00 | Pochmurno | 14.0 | ↘ 4.3 | 0.0 | |
| 21:00 | Pochmurno | 13.8 | ↘ 4.3 | 0.0 | |
| 22:00 | Lekki deszcz | 13.6 | ↘ 4.8 | 0.2 | |
| 23:00 | Pochmurno | 13.4 | ↘ 4.9 | 0.0 |