Pogoda jutro w Jibou
Jibou
Rumunia
21 października 2026
8.5° / 20.2°
Częściowe zachmurzenie
Opady0.0 mm
Wiatr4.7 m/s
Wilgotność74 %
Ciśnienie1019 hPa
Prognoza pogody na jutro – 21 października 2026
Temperatura minimalna8.5 °C
Temperatura maksymalna20.2 °C
Opady0.0 mm
Najsilniejszy wiatr4.7 m/s
Wilgotność74 %
Ciśnienie1019 hPa
Prognoza pogody na jutro – 21 października 2026
Jutro, 21 października 2026, w Jibou spodziewane są temperatury od 8.5°C do 20.2°C oraz warunki częściowe zachmurzenie.
Temp °COpady mm
Prognoza pogody na jutro – 21 października 2026
Jutro, 21 października 2026, w Jibou spodziewane są temperatury od 8.5°C do 20.2°C oraz warunki częściowe zachmurzenie.
Najniższa temperatura spodziewana jest około 08:00, a najwyższa około 15:00.
Rano przeważać będą warunki bezchmurnie, natomiast po południu głównie częściowe zachmurzenie. Wieczorem przeważać będą warunki przeważnie pogodnie.
Jutro będzie cieplej niż dziś, a temperatura maksymalna będzie o około 2.7°C wyższa. Jutrzejsza suma opadów będzie podobna do dzisiejszej.
Godzinowa prognoza pogody
| Czas | Pogoda | Temp °C | Wiatr m/s | Opady mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Bezchmurnie | 10.5 | ↖ 3.3 | 0.0 | |
| 01:00 | Bezchmurnie | 10.2 | ↖ 3.7 | 0.0 | |
| 02:00 | Przeważnie pogodnie | 9.8 | ↖ 3.8 | 0.0 | |
| 03:00 | Przeważnie pogodnie | 9.4 | ↖ 3.8 | 0.0 | |
| 04:00 | Bezchmurnie | 9.2 | ↖ 3.9 | 0.0 | |
| 05:00 | Bezchmurnie | 9.0 | ↖ 4.0 | 0.0 | |
| 06:00 | Bezchmurnie | 8.8 | ↖ 4.1 | 0.0 | |
| 07:00 | Bezchmurnie | 8.7 | ↖ 4.3 | 0.0 | |
| 08:00 | Przeważnie pogodnie | 8.5 | ↖ 4.5 | 0.0 | |
| 09:00 | Przeważnie pogodnie | 9.7 | ↖ 4.7 | 0.0 | |
| 10:00 | Częściowe zachmurzenie | 12.0 | ↖ 4.3 | 0.0 | |
| 11:00 | Częściowe zachmurzenie | 14.4 | ↖ 4.3 | 0.0 | |
| 12:00 | Częściowe zachmurzenie | 16.6 | ↖ 4.3 | 0.0 | |
| 13:00 | Częściowe zachmurzenie | 18.3 | ↖ 4.3 | 0.0 | |
| 14:00 | Częściowe zachmurzenie | 19.6 | ↖ 4.1 | 0.0 | |
| 15:00 | Częściowe zachmurzenie | 20.2 | ↖ 4.1 | 0.0 | |
| 16:00 | Częściowe zachmurzenie | 20.2 | ↖ 4.1 | 0.0 | |
| 17:00 | Częściowe zachmurzenie | 19.5 | ↖ 3.8 | 0.0 | |
| 18:00 | Przeważnie pogodnie | 17.1 | ↖ 3.1 | 0.0 | |
| 19:00 | Przeważnie pogodnie | 14.6 | ↖ 3.1 | 0.0 | |
| 20:00 | Przeważnie pogodnie | 14.2 | ↖ 3.7 | 0.0 | |
| 21:00 | Częściowe zachmurzenie | 14.0 | ↖ 4.1 | 0.0 | |
| 22:00 | Częściowe zachmurzenie | 13.5 | ↖ 4.1 | 0.0 | |
| 23:00 | Częściowe zachmurzenie | 13.2 | ↖ 4.1 | 0.0 |