Pogoda jutro w Aliağa
Aliağa
Turcja
21 października 2026
12.1° / 21.9°
Częściowe zachmurzenie
Opady0.0 mm
Wiatr2.9 m/s
Wilgotność73 %
Ciśnienie1023 hPa
Prognoza pogody na jutro – 21 października 2026
Temperatura minimalna12.1 °C
Temperatura maksymalna21.9 °C
Opady0.0 mm
Najsilniejszy wiatr2.9 m/s
Wilgotność73 %
Ciśnienie1023 hPa
Prognoza pogody na jutro – 21 października 2026
Jutro, 21 października 2026, w Aliağa spodziewane są temperatury od 12.1°C do 21.9°C oraz warunki częściowe zachmurzenie.
Temp °COpady mm
Prognoza pogody na jutro – 21 października 2026
Jutro, 21 października 2026, w Aliağa spodziewane są temperatury od 12.1°C do 21.9°C oraz warunki częściowe zachmurzenie.
Najniższa temperatura spodziewana jest około 07:00, a najwyższa około 14:00.
Rano przeważać będą warunki bezchmurnie, natomiast po południu głównie częściowe zachmurzenie. Wieczorem przeważać będą warunki częściowe zachmurzenie.
Jutro będzie cieplej niż dziś, a temperatura maksymalna będzie o około 1.6°C wyższa. Jutrzejsza suma opadów będzie podobna do dzisiejszej.
Godzinowa prognoza pogody
| Czas | Pogoda | Temp °C | Wiatr m/s | Opady mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Bezchmurnie | 14.5 | ← 2.4 | 0.0 | |
| 01:00 | Bezchmurnie | 14.1 | ← 2.2 | 0.0 | |
| 02:00 | Bezchmurnie | 14.0 | ← 2.2 | 0.0 | |
| 03:00 | Bezchmurnie | 14.0 | ← 2.2 | 0.0 | |
| 04:00 | Bezchmurnie | 13.6 | ← 2.3 | 0.0 | |
| 05:00 | Bezchmurnie | 12.9 | ← 2.3 | 0.0 | |
| 06:00 | Bezchmurnie | 12.4 | ← 2.6 | 0.0 | |
| 07:00 | Bezchmurnie | 12.1 | ← 2.7 | 0.0 | |
| 08:00 | Bezchmurnie | 12.5 | ← 2.6 | 0.0 | |
| 09:00 | Przeważnie pogodnie | 14.9 | ← 2.8 | 0.0 | |
| 10:00 | Częściowe zachmurzenie | 17.4 | ← 2.2 | 0.0 | |
| 11:00 | Częściowe zachmurzenie | 19.1 | ← 1.8 | 0.0 | |
| 12:00 | Przeważnie pogodnie | 20.4 | ↙ 1.7 | 0.0 | |
| 13:00 | Przeważnie pogodnie | 21.4 | ↓ 1.6 | 0.0 | |
| 14:00 | Częściowe zachmurzenie | 21.9 | ↘ 2.4 | 0.0 | |
| 15:00 | Częściowe zachmurzenie | 21.7 | ↘ 2.9 | 0.0 | |
| 16:00 | Częściowe zachmurzenie | 21.2 | ↘ 2.9 | 0.0 | |
| 17:00 | Częściowe zachmurzenie | 20.3 | → 2.1 | 0.0 | |
| 18:00 | Częściowe zachmurzenie | 18.9 | → 1.1 | 0.0 | |
| 19:00 | Przeważnie pogodnie | 17.7 | ↖ 1.2 | 0.0 | |
| 20:00 | Częściowe zachmurzenie | 17.0 | ↖ 1.3 | 0.0 | |
| 21:00 | Częściowe zachmurzenie | 16.5 | ↖ 1.4 | 0.0 | |
| 22:00 | Przeważnie pogodnie | 16.2 | ↑ 1.5 | 0.0 | |
| 23:00 | Częściowe zachmurzenie | 15.8 | ↖ 1.7 | 0.0 |