Vreme danes za Krumë

Krumë
Albanija
2026-10-21
Jasno
10.4°
Jasno
Veter ↖ 0.8 m/s
Vlažnost 77 %
Tlak 1021 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura10.4 °C
Najvišja temperatura21.3 °C
Padavine1.3 mm
Najmočnejši veter3.0 m/s
Vlažnost77 %
Tlak1021 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

06:00 10.5° 09:00 15.5° 12:00 21.0° 15:00 19.5° 0.4 mm 0.1 mm 18:00 15.0° 0.3 mm 0.2 mm 21:00 14.1° 0.2 mm 0.1 mm 23:00 13.8°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 13:00 in bo dosegla približno 21.3°C.
  • Padavine Padavine so pričakovane predvsem med 17:00 in 23:00; čez dan je napovedanih približno 1.3 mm.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 14:00, s hitrostjo do 3.0 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Krumë vreme jasno. Trenutna temperatura je 10.4 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 0.8 m/s. Relativna vlažnost zraka je 77 %, zračni tlak pa 1021 hPa. Veter trenutno piha iz smeri jugovzhod.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma segrevalo.

Vremenska napoved za Krumë danes – 2026-10-21

Danes, 2026-10-21, bodo temperature v kraju Krumë predvidoma med 10.4 °C in 21.3 °C, prevladovalo pa bo pretežno jasno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 07:00, najvišja pa okoli 13:00.

Dopoldne bo prevladovalo pretežno jasno vreme, popoldne pa predvsem oblačno vreme. Zvečer bo prevladovalo rahle deževne plohe vreme.

Padavine in veter danes

Pričakovanih je približno 1.3 mm padavin. Veter lahko doseže hitrost do 3.0 m/s in bo pretežno pihal iz smeri jugozahod.

Padavine so predvidene približno med 17:00 in 23:00.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 14:00, ko lahko doseže približno 3.0 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
06:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 10.5 ↑ 1.0 0.0
07:00 Jasno Jasno 10.4 ↖ 0.8 0.0
08:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 12.3 ↑ 1.0 0.0
09:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 15.5 ↑ 0.8 0.0
10:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 17.9 → 0.8 0.0
11:00 Delno oblačno Delno oblačno 19.7 → 1.0 0.0
12:00 Oblačno Oblačno 21.0 → 1.6 0.0
13:00 Oblačno Oblačno 21.3 → 2.9 0.0
14:00 Oblačno Oblačno 20.7 → 3.0 0.0
15:00 Delno oblačno Delno oblačno 19.5 → 2.9 0.0
16:00 Oblačno Oblačno 18.2 ↘ 2.2 0.0
17:00 Dež Dež 16.4 → 2.1 0.4
18:00 Rahel dež Rahel dež 15.0 ↖ 1.9 0.1
19:00 Deževne plohe Deževne plohe 14.3 ↑ 1.5 0.3
20:00 Rahle deževne plohe Rahle deževne plohe 14.4 ↑ 1.1 0.2
21:00 Delno oblačno Delno oblačno 14.1 ↑ 1.1 0.0
22:00 Rahle deževne plohe Rahle deževne plohe 13.8 ↑ 1.2 0.2
23:00 Rahle deževne plohe Rahle deževne plohe 13.8 ↑ 1.1 0.1

Vreme v bližini kraja Krumë