Vreme jutri za Rubik
Rubik
Albanija
21. oktober 2026
11.1° / 19.5°
Delno oblačno
Padavine15.7 mm
Veter2.9 m/s
Vlažnost88 %
Tlak1020 hPa
Vremenska napoved za jutri – 21. oktober 2026
Najnižja temperatura11.1 °C
Najvišja temperatura19.5 °C
Padavine15.7 mm
Najmočnejši veter2.9 m/s
Vlažnost88 %
Tlak1020 hPa
Vremenska napoved za jutri – 21. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Rubik temperature predvidoma med 11.1 °C in 19.5 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska napoved za jutri – 21. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Rubik temperature predvidoma med 11.1 °C in 19.5 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.
Najnižja temperatura je pričakovana okoli 06:00, najvišja pa okoli 10:00.
Dopoldne bo prevladovalo delno oblačno vreme, popoldne pa predvsem močan dež vreme. Zvečer bo prevladovalo dež vreme.
Jutri bo hladneje kot danes, najvišja temperatura pa bo približno 3.3 °C nižja. Jutri je pričakovati več padavin kot danes.
Urna vremenska napoved
| Ura | Vreme | Temp °C | Veter m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Pretežno jasno | 12.7 | ← 1.6 | 0.0 | |
| 01:00 | Delno oblačno | 12.8 | ← 2.0 | 0.0 | |
| 02:00 | Delno oblačno | 12.6 | ← 2.1 | 0.0 | |
| 03:00 | Pretežno jasno | 12.2 | ← 2.3 | 0.0 | |
| 04:00 | Pretežno jasno | 11.8 | ← 2.3 | 0.0 | |
| 05:00 | Delno oblačno | 11.4 | ← 2.0 | 0.0 | |
| 06:00 | Delno oblačno | 11.1 | ← 1.9 | 0.0 | |
| 07:00 | Delno oblačno | 11.1 | ← 2.0 | 0.0 | |
| 08:00 | Delno oblačno | 13.1 | ← 2.3 | 0.0 | |
| 09:00 | Oblačno | 16.5 | ↖ 1.5 | 0.0 | |
| 10:00 | Dež | 19.5 | ← 0.8 | 0.7 | |
| 11:00 | Dež | 19.0 | ↑ 1.6 | 0.9 | |
| 12:00 | Močan dež | 18.9 | ↙ 1.4 | 3.0 | |
| 13:00 | Močan dež | 17.3 | ↙ 2.3 | 2.5 | |
| 14:00 | Močan dež | 17.8 | ← 2.2 | 1.3 | |
| 15:00 | Dež | 18.2 | ← 2.1 | 0.8 | |
| 16:00 | Močan dež | 18.4 | ← 2.6 | 1.6 | |
| 17:00 | Dež | 17.7 | ↙ 2.4 | 0.7 | |
| 18:00 | Močan dež | 17.0 | ↙ 1.7 | 1.5 | |
| 19:00 | Dež | 16.3 | ↙ 1.8 | 0.4 | |
| 20:00 | Dež | 15.7 | ← 2.9 | 0.4 | |
| 21:00 | Močne deževne plohe | 15.7 | ↙ 2.7 | 1.5 | |
| 22:00 | Rahel dež | 15.3 | ↙ 2.6 | 0.1 | |
| 23:00 | Deževne plohe | 15.2 | ↙ 1.9 | 0.3 |