Vreme danes za Lystrup

Lystrup
Danska
2026-10-13
Oblačno
12.7°
Oblačno
Veter → 5.9 m/s
Vlažnost 96 %
Tlak 1012 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura12.2 °C
Najvišja temperatura12.2 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter5.9 m/s
Vlažnost96 %
Tlak1012 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

23:00 12.2°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 23:00 in bo dosegla približno 12.2°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 23:00, s hitrostjo do 5.9 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Lystrup vreme oblačno. Trenutna temperatura je 12.7 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 5.9 m/s. Relativna vlažnost zraka je 96 %, zračni tlak pa 1012 hPa. Veter trenutno piha iz smeri zahod.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Vremenska napoved za Lystrup danes – 2026-10-13

Danes, 2026-10-13, bodo temperature v kraju Lystrup predvidoma med 12.2 °C in 12.2 °C, prevladovalo pa bo oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 23:00.

Zvečer bo prevladovalo oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 5.9 m/s in bo pretežno pihal iz smeri jugozahod.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 23:00, ko lahko doseže približno 5.9 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
23:00 Oblačno Oblačno 12.2 ↗ 5.9 0.0

Vreme v bližini kraja Lystrup