Vreme danes za Brønderslev

Brønderslev
Danska
2026-10-22
Oblačno
11.8°
Oblačno
Veter ↑ 5.0 m/s
Vlažnost 89 %
Tlak 1006 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura9.1 °C
Najvišja temperatura12.4 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter5.4 m/s
Vlažnost89 %
Tlak1006 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

12:00 11.2° 15:00 12.4° 18:00 10.7° 21:00 9.5° 23:00 9.1°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 15:00 in bo dosegla približno 12.4°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 14:00, s hitrostjo do 5.4 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Brønderslev vreme oblačno. Trenutna temperatura je 11.8 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 5.0 m/s. Relativna vlažnost zraka je 89 %, zračni tlak pa 1006 hPa. Veter trenutno piha iz smeri jug.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
12:00 Oblačno Oblačno 11.2 ↑ 4.7 0.0
13:00 Oblačno Oblačno 11.8 ↑ 5.0 0.0
14:00 Delno oblačno Delno oblačno 12.2 ↑ 5.4 0.0
15:00 Oblačno Oblačno 12.4 ↑ 5.3 0.0
16:00 Oblačno Oblačno 12.0 ↑ 4.6 0.0
17:00 Delno oblačno Delno oblačno 11.6 ↑ 5.0 0.0
18:00 Oblačno Oblačno 10.7 ↑ 3.5 0.0
19:00 Delno oblačno Delno oblačno 10.1 ↖ 4.0 0.0
20:00 Delno oblačno Delno oblačno 9.8 ↖ 4.0 0.0
21:00 Oblačno Oblačno 9.5 ↑ 4.1 0.0
22:00 Oblačno Oblačno 9.2 ↖ 4.0 0.0
23:00 Oblačno Oblačno 9.1 ↖ 4.4 0.0

Vremenska napoved za Brønderslev danes – 2026-10-22

Danes, 2026-10-22, bodo temperature v kraju Brønderslev predvidoma med 9.1 °C in 12.4 °C, prevladovalo pa bo oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 15:00.

Zvečer bo prevladovalo oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 5.4 m/s in bo pretežno pihal iz smeri jug.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 14:00, ko lahko doseže približno 5.4 m/s.

Vreme v bližini kraja Brønderslev