Vreme danes za Humppila

Humppila
Finska
2026-10-12
Oblačno
4.6°
Oblačno
Veter ↙ 4.2 m/s
Vlažnost 89 %
Tlak 1019 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura4.2 °C
Najvišja temperatura4.7 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter4.6 m/s
Vlažnost89 %
Tlak1019 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

20:00 4.7° 23:00 4.2°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 20:00 in bo dosegla približno 4.7°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, s hitrostjo do 4.6 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Humppila vreme oblačno. Trenutna temperatura je 4.6 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 4.2 m/s. Relativna vlažnost zraka je 89 %, zračni tlak pa 1019 hPa. Veter trenutno piha iz smeri severovzhod.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Vremenska napoved za Humppila danes – 2026-10-12

Danes, 2026-10-12, bodo temperature v kraju Humppila predvidoma med 4.2 °C in 4.7 °C, prevladovalo pa bo oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 20:00.

Zvečer bo prevladovalo oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 4.6 m/s in bo pretežno pihal iz smeri severovzhod.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, ko lahko doseže približno 4.6 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
20:00 Oblačno Oblačno 4.7 ↙ 4.6 0.0
21:00 Oblačno Oblačno 4.6 ↙ 4.2 0.0
22:00 Oblačno Oblačno 4.4 ↙ 3.8 0.0
23:00 Delno oblačno Delno oblačno 4.2 ↙ 3.7 0.0

Vreme v bližini kraja Humppila