Vreme danes za Gérakas

Gérakas
Grčija
2026-10-17
Jasno
14.8°
Jasno
Veter ↓ 3.6 m/s
Vlažnost 54 %
Tlak 1016 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura8.6 °C
Najvišja temperatura15.6 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter4.4 m/s
Vlažnost54 %
Tlak1016 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

17:00 15.6° 20:00 11.3° 23:00 8.6°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 17:00 in bo dosegla približno 15.6°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 17:00, s hitrostjo do 4.4 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Gérakas vreme jasno. Trenutna temperatura je 14.8 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 3.6 m/s. Relativna vlažnost zraka je 54 %, zračni tlak pa 1016 hPa. Veter trenutno piha iz smeri sever.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma ohlajalo.

Vremenska napoved za Gérakas danes – 2026-10-17

Danes, 2026-10-17, bodo temperature v kraju Gérakas predvidoma med 8.6 °C in 15.6 °C, prevladovalo pa bo jasno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 17:00.

Zvečer bo prevladovalo jasno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 4.4 m/s in bo pretežno pihal iz smeri sever.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 17:00, ko lahko doseže približno 4.4 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
17:00 Delno oblačno Delno oblačno 15.6 ↓ 4.4 0.0
18:00 Jasno Jasno 14.8 ↓ 3.6 0.0
19:00 Jasno Jasno 12.5 ↙ 2.8 0.0
20:00 Jasno Jasno 11.3 ↓ 2.6 0.0
21:00 Jasno Jasno 10.1 ↘ 1.8 0.0
22:00 Jasno Jasno 9.1 ↘ 1.1 0.0
23:00 Jasno Jasno 8.6 → 1.4 0.0

Vreme v bližini kraja Gérakas