Vreme danes za Kilpedder

Vremenska opozorila

Obilne padavine37.1 mm · Največ padavin v drsečih 24 urah!Rumeno

Samodejno izračunano iz vremenske napovedi. To ni uradno meteorološko opozorilo.

Kaj pomenijo barvne stopnje?
Rumeno – Potencialno nevarno vreme

Vremenski pojav lahko povzroči težave pri določenih dejavnostih. Potrebna je previdnost.

Oranžno – Nevarno vreme

Možne so večje motnje, škoda in nevarnost za ljudi.

Rdeče – Zelo nevarno vreme

Pričakovane so lahko obsežne posledice in velika nevarnost.

To so pojasnila barvnih stopenj, ne uradna opozorila.

Kilpedder
Irska
2026-10-22
Oblačno
10.3°
Oblačno
Veter ↑ 5.1 m/s
Vlažnost 74 %
Tlak 1004 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura9.6 °C
Najvišja temperatura10.7 °C
Padavine10.1 mm
Najmočnejši veter10.8 m/s
Vlažnost74 %
Tlak1004 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

15:00 10.7° 0.2 mm 18:00 9.9° 0.5 mm 2.1 mm 2.7 mm 21:00 9.7° 1.8 mm 2.8 mm 23:00 9.6°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 15:00 in bo dosegla približno 10.7°C.
  • Padavine Padavine so pričakovane predvsem med 18:00 in 23:00; čez dan je napovedanih približno 10.1 mm.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 22:00, s hitrostjo do 10.8 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Kilpedder vreme oblačno. Trenutna temperatura je 10.3 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 5.1 m/s. Relativna vlažnost zraka je 74 %, zračni tlak pa 1004 hPa. Veter trenutno piha iz smeri jug.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
15:00 Oblačno Oblačno 10.7 ↑ 4.3 0.0
16:00 Oblačno Oblačno 10.3 ↑ 5.1 0.0
17:00 Oblačno Oblačno 10.0 ↖ 5.5 0.0
18:00 Rahel dež Rahel dež 9.9 ↖ 5.4 0.2
19:00 Dež Dež 10.1 ↖ 7.2 0.5
20:00 Močan dež Močan dež 9.8 ← 8.9 2.1
21:00 Močan dež Močan dež 9.7 ← 9.9 2.7
22:00 Močan dež Močan dež 9.6 ← 10.8 1.8
23:00 Močan dež Močan dež 9.6 ← 10.8 2.8

Vremenska napoved za Kilpedder danes – 2026-10-22

Danes, 2026-10-22, bodo temperature v kraju Kilpedder predvidoma med 9.6 °C in 10.7 °C, prevladovalo pa bo močan dež vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 22:00, najvišja pa okoli 15:00.

Zvečer bo prevladovalo močan dež vreme.

Padavine in veter danes

Pričakovanih je približno 10.1 mm padavin. Veter lahko doseže hitrost do 10.8 m/s in bo pretežno pihal iz smeri jugovzhod.

Padavine so predvidene približno med 18:00 in 23:00.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 22:00, ko lahko doseže približno 10.8 m/s.

Vreme v bližini kraja Kilpedder