Vreme danes za Nenagh Bridge

Nenagh Bridge
Irska
2026-10-22
Pretežno jasno
7.1°
Pretežno jasno
Veter → 5.8 m/s
Vlažnost 94 %
Tlak 1004 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura5.7 °C
Najvišja temperatura11.8 °C
Padavine13.9 mm
Najmočnejši veter7.9 m/s
Vlažnost94 %
Tlak1004 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

00:00 7.1° 03:00 6.6° 06:00 5.8° 09:00 6.1° 12:00 10.4° 15:00 11.7° 0.2 mm 0.6 mm 0.5 mm 18:00 9.7° 0.8 mm 1.3 mm 2.5 mm 21:00 9.2° 3.2 mm 4.8 mm 23:00 8.6°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 14:00 in bo dosegla približno 11.8°C.
  • Padavine Padavine so pričakovane predvsem med 16:00 in 23:00; čez dan je napovedanih približno 13.9 mm.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 23:00, s hitrostjo do 7.9 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Nenagh Bridge vreme pretežno jasno. Trenutna temperatura je 7.1 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 5.8 m/s. Relativna vlažnost zraka je 94 %, zračni tlak pa 1004 hPa. Veter trenutno piha iz smeri zahod.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Vremenska napoved za Nenagh Bridge danes – 2026-10-22

Danes, 2026-10-22, bodo temperature v kraju Nenagh Bridge predvidoma med 5.7 °C in 11.8 °C, prevladovalo pa bo oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 07:00, najvišja pa okoli 14:00.

Dopoldne bo prevladovalo delno oblačno vreme, popoldne pa predvsem oblačno vreme. Zvečer bo prevladovalo močan dež vreme.

Padavine in veter danes

Pričakovanih je približno 13.9 mm padavin. Veter lahko doseže hitrost do 7.9 m/s in bo pretežno pihal iz smeri jug.

Padavine so predvidene približno med 16:00 in 23:00.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 23:00, ko lahko doseže približno 7.9 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
00:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 7.1 → 5.8 0.0
01:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 7.1 → 5.8 0.0
02:00 Jasno Jasno 6.9 → 5.6 0.0
03:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 6.6 → 5.1 0.0
04:00 Jasno Jasno 6.4 → 4.7 0.0
05:00 Jasno Jasno 6.2 → 4.0 0.0
06:00 Jasno Jasno 5.8 ↗ 3.2 0.0
07:00 Delno oblačno Delno oblačno 5.7 ↗ 2.7 0.0
08:00 Delno oblačno Delno oblačno 5.7 ↗ 3.2 0.0
09:00 Delno oblačno Delno oblačno 6.1 ↑ 3.1 0.0
10:00 Delno oblačno Delno oblačno 7.6 ↑ 3.3 0.0
11:00 Oblačno Oblačno 9.1 ↑ 3.1 0.0
12:00 Oblačno Oblačno 10.4 ↑ 3.1 0.0
13:00 Oblačno Oblačno 11.3 ↑ 3.9 0.0
14:00 Oblačno Oblačno 11.8 ↑ 4.5 0.0
15:00 Oblačno Oblačno 11.7 ↖ 4.9 0.0
16:00 Rahel dež Rahel dež 11.4 ↖ 5.1 0.2
17:00 Dež Dež 10.5 ← 5.1 0.6
18:00 Dež Dež 9.7 ← 5.8 0.5
19:00 Dež Dež 9.4 ← 6.4 0.8
20:00 Močan dež Močan dež 9.2 ↙ 6.6 1.3
21:00 Močan dež Močan dež 9.2 ↙ 6.3 2.5
22:00 Močan dež Močan dež 8.8 ↙ 7.3 3.2
23:00 Močan dež Močan dež 8.6 ↓ 7.9 4.8

Vreme v bližini kraja Nenagh Bridge