Vreme danes za Teramo

Teramo
Italija
2026-10-20
Delno oblačno
15.5°
Delno oblačno
Veter → 1.3 m/s
Vlažnost 80 %
Tlak 1016 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura15.3 °C
Najvišja temperatura15.7 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter1.3 m/s
Vlažnost80 %
Tlak1016 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

19:00 15.7° 22:00 15.4° 23:00 15.3°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 19:00 in bo dosegla približno 15.7°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, s hitrostjo do 1.3 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Teramo vreme delno oblačno. Trenutna temperatura je 15.5 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 1.3 m/s. Relativna vlažnost zraka je 80 %, zračni tlak pa 1016 hPa. Veter trenutno piha iz smeri zahod.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Vremenska napoved za Teramo danes – 2026-10-20

Danes, 2026-10-20, bodo temperature v kraju Teramo predvidoma med 15.3 °C in 15.7 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 19:00.

Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 1.3 m/s in bo pretežno pihal iz smeri zahod.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, ko lahko doseže približno 1.3 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
19:00 Delno oblačno Delno oblačno 15.7 → 0.9 0.0
20:00 Delno oblačno Delno oblačno 15.5 → 1.3 0.0
21:00 Delno oblačno Delno oblačno 15.4 ↘ 1.3 0.0
22:00 Delno oblačno Delno oblačno 15.4 → 1.3 0.0
23:00 Delno oblačno Delno oblačno 15.3 → 1.1 0.0

Vreme v bližini kraja Teramo