Vreme jutri za Conversano
Conversano
Italija
15. oktober 2026
15.4° / 20.1°
Delno oblačno
Padavine0.0 mm
Veter10.0 m/s
Vlažnost64 %
Tlak1024 hPa
Vremenska napoved za jutri – 15. oktober 2026
Najnižja temperatura15.4 °C
Najvišja temperatura20.1 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter10.0 m/s
Vlažnost64 %
Tlak1024 hPa
Vremenska napoved za jutri – 15. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Conversano temperature predvidoma med 15.4 °C in 20.1 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska napoved za jutri – 15. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Conversano temperature predvidoma med 15.4 °C in 20.1 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.
Najnižja temperatura je pričakovana okoli 06:00, najvišja pa okoli 13:00.
Dopoldne in popoldne bo prevladovalo delno oblačno vreme. Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.
Jutri bo topleje kot danes, najvišja temperatura pa bo približno 2.0 °C višja. Jutri je pričakovana podobna količina padavin kot danes.
Urna vremenska napoved
| Ura | Vreme | Temp °C | Veter m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Jasno | 18.2 | ↓ 10.0 | 0.0 | |
| 01:00 | Jasno | 17.7 | ↓ 9.1 | 0.0 | |
| 02:00 | Jasno | 17.0 | ↓ 8.3 | 0.0 | |
| 03:00 | Jasno | 16.1 | ↘ 8.3 | 0.0 | |
| 04:00 | Jasno | 15.5 | ↘ 8.8 | 0.0 | |
| 05:00 | Pretežno jasno | 15.5 | ↘ 8.6 | 0.0 | |
| 06:00 | Delno oblačno | 15.4 | ↘ 8.4 | 0.0 | |
| 07:00 | Delno oblačno | 15.5 | ↘ 8.7 | 0.0 | |
| 08:00 | Delno oblačno | 16.4 | ↘ 8.2 | 0.0 | |
| 09:00 | Pretežno jasno | 18.5 | ↘ 8.5 | 0.0 | |
| 10:00 | Delno oblačno | 19.5 | ↘ 8.5 | 0.0 | |
| 11:00 | Delno oblačno | 19.7 | ↓ 8.6 | 0.0 | |
| 12:00 | Delno oblačno | 20.0 | ↓ 8.6 | 0.0 | |
| 13:00 | Delno oblačno | 20.1 | ↓ 8.5 | 0.0 | |
| 14:00 | Delno oblačno | 20.0 | ↓ 8.0 | 0.0 | |
| 15:00 | Delno oblačno | 19.9 | ↘ 7.9 | 0.0 | |
| 16:00 | Delno oblačno | 19.5 | ↘ 8.5 | 0.0 | |
| 17:00 | Delno oblačno | 18.9 | ↘ 8.6 | 0.0 | |
| 18:00 | Delno oblačno | 18.1 | ↘ 8.5 | 0.0 | |
| 19:00 | Delno oblačno | 17.8 | ↘ 8.6 | 0.0 | |
| 20:00 | Delno oblačno | 17.9 | ↘ 8.5 | 0.0 | |
| 21:00 | Delno oblačno | 17.9 | ↘ 8.3 | 0.0 | |
| 22:00 | Pretežno jasno | 17.9 | ↘ 8.5 | 0.0 | |
| 23:00 | Pretežno jasno | 18.1 | ↘ 9.1 | 0.0 |