Vreme danes za Sora

Sora
Italija
2026-10-20
Oblačno
16.5°
Oblačno
Veter ← 2.3 m/s
Vlažnost 74 %
Tlak 1018 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura16.5 °C
Najvišja temperatura16.7 °C
Padavine0.5 mm
Najmočnejši veter2.7 m/s
Vlažnost74 %
Tlak1018 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

22:00 16.5° 0.5 mm 23:00 16.7°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 23:00 in bo dosegla približno 16.7°C.
  • Padavine Padavine so pričakovane okoli 23:00; čez dan je napovedanih približno 0.5 mm.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 23:00, s hitrostjo do 2.7 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Sora vreme oblačno. Trenutna temperatura je 16.5 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 2.3 m/s. Relativna vlažnost zraka je 74 %, zračni tlak pa 1018 hPa. Veter trenutno piha iz smeri vzhod.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Vremenska napoved za Sora danes – 2026-10-20

Danes, 2026-10-20, bodo temperature v kraju Sora predvidoma med 16.5 °C in 16.7 °C, prevladovalo pa bo oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 22:00, najvišja pa okoli 23:00.

Zvečer bo prevladovalo oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pričakovanih je približno 0.5 mm padavin. Veter lahko doseže hitrost do 2.7 m/s in bo pretežno pihal iz smeri vzhod.

Padavine so pričakovane okoli 23:00.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 23:00, ko lahko doseže približno 2.7 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
22:00 Oblačno Oblačno 16.5 ← 2.3 0.0
23:00 Dež Dež 16.7 ← 2.7 0.5

Vreme v bližini kraja Sora