Vreme danes za Mäls

Mäls
Lihtenštajn
2026-10-18
Oblačno
9.8°
Oblačno
Veter ↙ 0.7 m/s
Vlažnost 98 %
Tlak 1020 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura9.7 °C
Najvišja temperatura16.1 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter2.2 m/s
Vlažnost98 %
Tlak1020 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

07:00 9.7° 10:00 11.2° 13:00 15.9° 16:00 15.0° 19:00 11.7° 22:00 11.1° 23:00 10.9°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 14:00 in bo dosegla približno 16.1°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 13:00, s hitrostjo do 2.2 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Mäls vreme oblačno. Trenutna temperatura je 9.8 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 0.7 m/s. Relativna vlažnost zraka je 98 %, zračni tlak pa 1020 hPa. Veter trenutno piha iz smeri severovzhod.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma segrevalo.

Vremenska napoved za Mäls danes – 2026-10-18

Danes, 2026-10-18, bodo temperature v kraju Mäls predvidoma med 9.7 °C in 16.1 °C, prevladovalo pa bo oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 07:00, najvišja pa okoli 14:00.

Dopoldne bo prevladovalo oblačno vreme, popoldne pa predvsem delno oblačno vreme. Zvečer bo prevladovalo megla vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 2.2 m/s in bo pretežno pihal iz smeri severovzhod.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 13:00, ko lahko doseže približno 2.2 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
07:00 Oblačno Oblačno 9.7 ↙ 0.7 0.0
08:00 Oblačno Oblačno 9.8 ↙ 0.7 0.0
09:00 Oblačno Oblačno 10.0 ← 1.2 0.0
10:00 Oblačno Oblačno 11.2 ↖ 1.3 0.0
11:00 Delno oblačno Delno oblačno 13.2 ↙ 1.5 0.0
12:00 Delno oblačno Delno oblačno 15.1 ↓ 1.9 0.0
13:00 Delno oblačno Delno oblačno 15.9 ↓ 2.2 0.0
14:00 Delno oblačno Delno oblačno 16.1 ↓ 2.0 0.0
15:00 Delno oblačno Delno oblačno 16.0 ↓ 1.7 0.0
16:00 Delno oblačno Delno oblačno 15.0 ↓ 1.8 0.0
17:00 Oblačno Oblačno 13.7 ↓ 1.7 0.0
18:00 Oblačno Oblačno 12.4 ↙ 1.6 0.0
19:00 Oblačno Oblačno 11.7 ↙ 1.4 0.0
20:00 Megla Megla 11.2 ↓ 1.5 0.0
21:00 Megla Megla 11.1 ↙ 1.4 0.0
22:00 Megla Megla 11.1 ← 0.9 0.0
23:00 Megla Megla 10.9 ← 0.8 0.0

Vreme v bližini kraja Mäls