Vreme danes za Skuodas

Skuodas
Litva
2026-10-16
Delno oblačno
11.8°
Delno oblačno
Veter ↑ 4.6 m/s
Vlažnost 87 %
Tlak 1024 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura7.8 °C
Najvišja temperatura13.4 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter5.0 m/s
Vlažnost87 %
Tlak1024 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

12:00 11.8° 15:00 13.4° 18:00 11.9° 21:00 8.5° 23:00 7.8°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 15:00 in bo dosegla približno 13.4°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 15:00, s hitrostjo do 5.0 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Skuodas vreme delno oblačno. Trenutna temperatura je 11.8 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 4.6 m/s. Relativna vlažnost zraka je 87 %, zračni tlak pa 1024 hPa. Veter trenutno piha iz smeri jug.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma segrevalo.

Vremenska napoved za Skuodas danes – 2026-10-16

Danes, 2026-10-16, bodo temperature v kraju Skuodas predvidoma med 7.8 °C in 13.4 °C, prevladovalo pa bo pretežno jasno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 15:00.

Zvečer bo prevladovalo pretežno jasno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 5.0 m/s in bo pretežno pihal iz smeri jug.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 15:00, ko lahko doseže približno 5.0 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
12:00 Delno oblačno Delno oblačno 11.8 ↑ 4.6 0.0
13:00 Oblačno Oblačno 12.8 ↑ 4.9 0.0
14:00 Oblačno Oblačno 13.2 ↗ 4.9 0.0
15:00 Oblačno Oblačno 13.4 ↗ 5.0 0.0
16:00 Delno oblačno Delno oblačno 13.3 ↗ 4.6 0.0
17:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 12.9 ↗ 3.9 0.0
18:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 11.9 ↑ 3.0 0.0
19:00 Jasno Jasno 10.2 ↑ 2.5 0.0
20:00 Jasno Jasno 9.0 ↑ 2.6 0.0
21:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 8.5 ↑ 2.8 0.0
22:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 8.2 ↑ 2.7 0.0
23:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 7.8 ↑ 2.7 0.0

Vreme v bližini kraja Skuodas