Vreme danes za Nisporeni

Nisporeni
Moldavija
2026-10-21
Oblačno
13.3°
Oblačno
Veter ← 3.7 m/s
Vlažnost 96 %
Tlak 1023 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura13.2 °C
Najvišja temperatura13.3 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter4.0 m/s
Vlažnost96 %
Tlak1023 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

19:00 13.3° 22:00 13.2° 23:00 13.3°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 19:00 in bo dosegla približno 13.3°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, s hitrostjo do 4.0 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Nisporeni vreme oblačno. Trenutna temperatura je 13.3 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 3.7 m/s. Relativna vlažnost zraka je 96 %, zračni tlak pa 1023 hPa. Veter trenutno piha iz smeri vzhod.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Vremenska napoved za Nisporeni danes – 2026-10-21

Danes, 2026-10-21, bodo temperature v kraju Nisporeni predvidoma med 13.2 °C in 13.3 °C, prevladovalo pa bo oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 20:00, najvišja pa okoli 19:00.

Zvečer bo prevladovalo oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 4.0 m/s in bo pretežno pihal iz smeri jugovzhod.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, ko lahko doseže približno 4.0 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
19:00 Oblačno Oblačno 13.3 ← 3.7 0.0
20:00 Oblačno Oblačno 13.2 ↖ 4.0 0.0
21:00 Oblačno Oblačno 13.3 ↖ 3.9 0.0
22:00 Oblačno Oblačno 13.2 ↖ 3.8 0.0
23:00 Oblačno Oblačno 13.3 ↖ 3.9 0.0

Vreme v bližini kraja Nisporeni