Vreme jutri za Almada
Almada
Portugalska
15. oktober 2026
18.5° / 28.8°
Jasno
Padavine0.0 mm
Veter4.3 m/s
Vlažnost46 %
Tlak1022 hPa
Vremenska napoved za jutri – 15. oktober 2026
Najnižja temperatura18.5 °C
Najvišja temperatura28.8 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter4.3 m/s
Vlažnost46 %
Tlak1022 hPa
Vremenska napoved za jutri – 15. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Almada temperature predvidoma med 18.5 °C in 28.8 °C, prevladovalo pa bo jasno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska napoved za jutri – 15. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Almada temperature predvidoma med 18.5 °C in 28.8 °C, prevladovalo pa bo jasno vreme.
Najnižja temperatura je pričakovana okoli 08:00, najvišja pa okoli 16:00.
Dopoldne in popoldne bo prevladovalo jasno vreme. Zvečer bo prevladovalo jasno vreme.
Jutri bo hladneje kot danes, najvišja temperatura pa bo približno 2.2 °C nižja. Jutri je pričakovana podobna količina padavin kot danes.
Urna vremenska napoved
| Ura | Vreme | Temp °C | Veter m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Jasno | 22.4 | ↙ 3.7 | 0.0 | |
| 01:00 | Jasno | 21.8 | ↓ 3.3 | 0.0 | |
| 02:00 | Jasno | 21.5 | ↙ 3.0 | 0.0 | |
| 03:00 | Jasno | 21.0 | ↙ 2.4 | 0.0 | |
| 04:00 | Jasno | 20.6 | ↙ 1.9 | 0.0 | |
| 05:00 | Jasno | 20.0 | ↙ 1.8 | 0.0 | |
| 06:00 | Jasno | 19.3 | ↖ 2.7 | 0.0 | |
| 07:00 | Jasno | 18.6 | ↓ 1.0 | 0.0 | |
| 08:00 | Jasno | 18.5 | ↓ 1.2 | 0.0 | |
| 09:00 | Jasno | 20.2 | ↓ 1.6 | 0.0 | |
| 10:00 | Jasno | 21.7 | ← 1.4 | 0.0 | |
| 11:00 | Jasno | 22.9 | ← 1.3 | 0.0 | |
| 12:00 | Jasno | 24.6 | ← 2.0 | 0.0 | |
| 13:00 | Jasno | 26.4 | ↙ 3.3 | 0.0 | |
| 14:00 | Jasno | 27.8 | ↑ 3.9 | 0.0 | |
| 15:00 | Jasno | 28.6 | ↗ 4.0 | 0.0 | |
| 16:00 | Jasno | 28.8 | ↗ 4.0 | 0.0 | |
| 17:00 | Jasno | 28.6 | → 3.7 | 0.0 | |
| 18:00 | Jasno | 28.0 | → 3.1 | 0.0 | |
| 19:00 | Jasno | 26.4 | ↘ 3.0 | 0.0 | |
| 20:00 | Jasno | 24.9 | ↘ 3.9 | 0.0 | |
| 21:00 | Jasno | 23.8 | ↓ 4.3 | 0.0 | |
| 22:00 | Pretežno jasno | 23.5 | ↓ 4.1 | 0.0 | |
| 23:00 | Jasno | 23.1 | ↓ 4.1 | 0.0 |