Vreme danes za Câmpeni

Câmpeni
Romunija
2026-10-14
Jasno
8.1°
Jasno
Veter ↑ 1.5 m/s
Vlažnost 72 %
Tlak 1026 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura3.0 °C
Najvišja temperatura8.1 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter2.0 m/s
Vlažnost72 %
Tlak1026 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

19:00 8.1° 22:00 3.9° 23:00 3.0°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 19:00 in bo dosegla približno 8.1°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, s hitrostjo do 2.0 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Câmpeni vreme jasno. Trenutna temperatura je 8.1 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 1.5 m/s. Relativna vlažnost zraka je 72 %, zračni tlak pa 1026 hPa. Veter trenutno piha iz smeri jug.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma ohlajalo.

Vremenska napoved za Câmpeni danes – 2026-10-14

Danes, 2026-10-14, bodo temperature v kraju Câmpeni predvidoma med 3.0 °C in 8.1 °C, prevladovalo pa bo jasno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 19:00.

Zvečer bo prevladovalo jasno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 2.0 m/s in bo pretežno pihal iz smeri sever.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, ko lahko doseže približno 2.0 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
19:00 Jasno Jasno 8.1 ↑ 1.5 0.0
20:00 Jasno Jasno 6.7 ↓ 2.0 0.0
21:00 Jasno Jasno 5.1 ↓ 1.6 0.0
22:00 Delno oblačno Delno oblačno 3.9 ↓ 1.2 0.0
23:00 Delno oblačno Delno oblačno 3.0 ↓ 1.5 0.0

Vreme v bližini kraja Câmpeni