Vreme danes za Câmpeni
Câmpeni
Romunija
2026-10-14
8.1°
Jasno
Veter
↑ 1.5 m/s
Vlažnost
72 %
Tlak
1026 hPa
Današnje vreme na kratko
Najnižja temperatura3.0 °C
Najvišja temperatura8.1 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter2.0 m/s
Vlažnost72 %
Tlak1026 hPa
Današnje vreme
Urna temperatura in padavine za ves dan.
Temp °C
Padavine mm
Podrobnosti vremena
- Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 19:00 in bo dosegla približno 8.1°C.
- Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
- Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, s hitrostjo do 2.0 m/s.
Trenutno vreme
Danes je v kraju Câmpeni vreme jasno. Trenutna temperatura je 8.1 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 1.5 m/s. Relativna vlažnost zraka je 72 %, zračni tlak pa 1026 hPa. Veter trenutno piha iz smeri jug.
V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma ohlajalo.
Vremenska napoved za Câmpeni danes – 2026-10-14
Danes, 2026-10-14, bodo temperature v kraju Câmpeni predvidoma med 3.0 °C in 8.1 °C, prevladovalo pa bo jasno vreme.
Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 19:00.
Zvečer bo prevladovalo jasno vreme.
Padavine in veter danes
Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 2.0 m/s in bo pretežno pihal iz smeri sever.
Najmočnejši veter je pričakovan okoli 20:00, ko lahko doseže približno 2.0 m/s.
Urna vremenska napoved
| Ura | Vreme | Temp °C | Veter m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 19:00 |
|
Jasno | 8.1 | ↑ 1.5 | 0.0 |
| 20:00 |
|
Jasno | 6.7 | ↓ 2.0 | 0.0 |
| 21:00 |
|
Jasno | 5.1 | ↓ 1.6 | 0.0 |
| 22:00 |
|
Delno oblačno | 3.9 | ↓ 1.2 | 0.0 |
| 23:00 |
|
Delno oblačno | 3.0 | ↓ 1.5 | 0.0 |