Vreme danes za Modra

Modra
Slovaška
2026-10-12
Delno oblačno
14.2°
Delno oblačno
Veter ↓ 3.6 m/s
Vlažnost 43 %
Tlak 1021 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura8.2 °C
Najvišja temperatura14.2 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter3.6 m/s
Vlažnost43 %
Tlak1021 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

17:00 14.2° 20:00 9.7° 23:00 8.2°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 17:00 in bo dosegla približno 14.2°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 17:00, s hitrostjo do 3.6 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Modra vreme delno oblačno. Trenutna temperatura je 14.2 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 3.6 m/s. Relativna vlažnost zraka je 43 %, zračni tlak pa 1021 hPa. Veter trenutno piha iz smeri sever.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma ohlajalo.

Vremenska napoved za Modra danes – 2026-10-12

Danes, 2026-10-12, bodo temperature v kraju Modra predvidoma med 8.2 °C in 14.2 °C, prevladovalo pa bo jasno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 17:00.

Zvečer bo prevladovalo jasno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 3.6 m/s in bo pretežno pihal iz smeri sever.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 17:00, ko lahko doseže približno 3.6 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
17:00 Delno oblačno Delno oblačno 14.2 ↓ 3.6 0.0
18:00 Jasno Jasno 12.5 ↓ 2.0 0.0
19:00 Jasno Jasno 10.4 ↘ 1.9 0.0
20:00 Jasno Jasno 9.7 ↘ 2.0 0.0
21:00 Jasno Jasno 9.1 ↓ 1.8 0.0
22:00 Jasno Jasno 8.5 ↓ 2.0 0.0
23:00 Jasno Jasno 8.2 ↓ 2.3 0.0

Vreme v bližini kraja Modra