Vreme danes za Sečovce

Sečovce
Slovaška
2026-10-18
Delno oblačno
10.4°
Delno oblačno
Veter ↓ 6.0 m/s
Vlažnost 70 %
Tlak 1024 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura8.9 °C
Najvišja temperatura11.3 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter6.2 m/s
Vlažnost70 %
Tlak1024 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

18:00 11.3° 21:00 9.6° 23:00 8.9°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 18:00 in bo dosegla približno 11.3°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 23:00, s hitrostjo do 6.2 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Sečovce vreme delno oblačno. Trenutna temperatura je 10.4 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 6.0 m/s. Relativna vlažnost zraka je 70 %, zračni tlak pa 1024 hPa. Veter trenutno piha iz smeri sever.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Vremenska napoved za Sečovce danes – 2026-10-18

Danes, 2026-10-18, bodo temperature v kraju Sečovce predvidoma med 8.9 °C in 11.3 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 18:00.

Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 6.2 m/s in bo pretežno pihal iz smeri sever.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 23:00, ko lahko doseže približno 6.2 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
18:00 Delno oblačno Delno oblačno 11.3 ↓ 5.5 0.0
19:00 Delno oblačno Delno oblačno 10.4 ↓ 6.0 0.0
20:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 9.9 ↓ 5.8 0.0
21:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 9.6 ↓ 6.1 0.0
22:00 Jasno Jasno 9.2 ↓ 6.1 0.0
23:00 Delno oblačno Delno oblačno 8.9 ↓ 6.2 0.0

Vreme v bližini kraja Sečovce