Vreme danes za Motril

Motril
Španija
2026-10-15
Pretežno jasno
27.6°
Pretežno jasno
Veter ↖ 7.4 m/s
Vlažnost 50 %
Tlak 1024 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura21.9 °C
Najvišja temperatura27.6 °C
Padavine0.1 mm
Najmočnejši veter7.7 m/s
Vlažnost50 %
Tlak1024 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

14:00 27.6° 0.1 mm 17:00 26.5° 20:00 23.6° 23:00 21.9°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 14:00 in bo dosegla približno 27.6°C.
  • Padavine Padavine so pričakovane okoli 15:00; čez dan je napovedanih približno 0.1 mm.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 15:00, s hitrostjo do 7.7 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Motril vreme pretežno jasno. Trenutna temperatura je 27.6 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 7.4 m/s. Relativna vlažnost zraka je 50 %, zračni tlak pa 1024 hPa. Veter trenutno piha iz smeri jugovzhod.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma ohlajalo.

Vremenska napoved za Motril danes – 2026-10-15

Danes, 2026-10-15, bodo temperature v kraju Motril predvidoma med 21.9 °C in 27.6 °C, prevladovalo pa bo pretežno jasno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 14:00.

Zvečer bo prevladovalo pretežno jasno vreme.

Padavine in veter danes

Pričakovanih je približno 0.1 mm padavin. Veter lahko doseže hitrost do 7.7 m/s in bo pretežno pihal iz smeri vzhod.

Padavine so pričakovane okoli 15:00.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 15:00, ko lahko doseže približno 7.7 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
14:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 27.6 ↖ 7.4 0.0
15:00 Rahle deževne plohe Rahle deževne plohe 27.3 ↖ 7.7 0.1
16:00 Delno oblačno Delno oblačno 26.6 ↖ 6.7 0.0
17:00 Delno oblačno Delno oblačno 26.5 ↖ 6.3 0.0
18:00 Delno oblačno Delno oblačno 26.3 ↖ 6.0 0.0
19:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 25.2 ↖ 5.1 0.0
20:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 23.6 ↘ 4.4 0.0
21:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 22.8 ↓ 3.5 0.0
22:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 22.3 ↓ 2.6 0.0
23:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 21.9 ↓ 2.9 0.0

Vreme v bližini kraja Motril