Vreme jutri za Llucmajor
Llucmajor
Španija
16. oktober 2026
14.7° / 25.6°
Delno oblačno
Padavine0.0 mm
Veter5.1 m/s
Vlažnost80 %
Tlak1022 hPa
Vremenska napoved za jutri – 16. oktober 2026
Najnižja temperatura14.7 °C
Najvišja temperatura25.6 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter5.1 m/s
Vlažnost80 %
Tlak1022 hPa
Vremenska napoved za jutri – 16. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Llucmajor temperature predvidoma med 14.7 °C in 25.6 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska napoved za jutri – 16. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Llucmajor temperature predvidoma med 14.7 °C in 25.6 °C, prevladovalo pa bo delno oblačno vreme.
Najnižja temperatura je pričakovana okoli 08:00, najvišja pa okoli 15:00.
Dopoldne bo prevladovalo megla vreme, popoldne pa predvsem delno oblačno vreme. Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.
Jutri bo topleje kot danes, najvišja temperatura pa bo približno 1.8 °C višja. Jutri je pričakovana podobna količina padavin kot danes.
Urna vremenska napoved
| Ura | Vreme | Temp °C | Veter m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Delno oblačno | 17.7 | ↙ 2.1 | 0.0 | |
| 01:00 | Delno oblačno | 17.2 | ↙ 2.1 | 0.0 | |
| 02:00 | Delno oblačno | 16.6 | ↙ 1.9 | 0.0 | |
| 03:00 | Megla | 16.1 | ↙ 1.9 | 0.0 | |
| 04:00 | Megla | 15.7 | ↙ 1.9 | 0.0 | |
| 05:00 | Megla | 15.4 | ↙ 2.0 | 0.0 | |
| 06:00 | Megla | 15.3 | ↙ 1.9 | 0.0 | |
| 07:00 | Megla | 14.9 | ↙ 2.0 | 0.0 | |
| 08:00 | Megla | 14.7 | ↙ 2.5 | 0.0 | |
| 09:00 | Megla | 15.2 | ↙ 2.6 | 0.0 | |
| 10:00 | Megla | 18.7 | ↙ 2.3 | 0.0 | |
| 11:00 | Delno oblačno | 22.0 | ↙ 1.8 | 0.0 | |
| 12:00 | Pretežno jasno | 23.4 | ↙ 1.3 | 0.0 | |
| 13:00 | Delno oblačno | 24.5 | ↓ 1.3 | 0.0 | |
| 14:00 | Delno oblačno | 25.3 | ↓ 2.0 | 0.0 | |
| 15:00 | Delno oblačno | 25.6 | ↘ 3.5 | 0.0 | |
| 16:00 | Delno oblačno | 25.4 | → 5.1 | 0.0 | |
| 17:00 | Delno oblačno | 25.1 | ↓ 4.8 | 0.0 | |
| 18:00 | Delno oblačno | 24.2 | ← 4.0 | 0.0 | |
| 19:00 | Delno oblačno | 22.1 | ← 3.0 | 0.0 | |
| 20:00 | Delno oblačno | 20.3 | ← 3.0 | 0.0 | |
| 21:00 | Delno oblačno | 19.1 | ← 3.6 | 0.0 | |
| 22:00 | Delno oblačno | 18.3 | ↙ 3.3 | 0.0 | |
| 23:00 | Delno oblačno | 17.8 | ↙ 2.9 | 0.0 |