Vreme jutri za Oñati
Oñati
Španija
14. oktober 2026
17.4° / 26.8°
Jasno
Padavine0.0 mm
Veter2.5 m/s
Vlažnost83 %
Tlak1028 hPa
Vremenska napoved za jutri – 14. oktober 2026
Najnižja temperatura17.4 °C
Najvišja temperatura26.8 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter2.5 m/s
Vlažnost83 %
Tlak1028 hPa
Vremenska napoved za jutri – 14. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Oñati temperature predvidoma med 17.4 °C in 26.8 °C, prevladovalo pa bo jasno vreme.
Temp °CPadavine mm
Vremenska napoved za jutri – 14. oktober 2026
Jutri bodo v kraju Oñati temperature predvidoma med 17.4 °C in 26.8 °C, prevladovalo pa bo jasno vreme.
Najnižja temperatura je pričakovana okoli 07:00, najvišja pa okoli 16:00.
Dopoldne bo prevladovalo megla vreme, popoldne pa predvsem jasno vreme. Zvečer bo prevladovalo jasno vreme.
Jutri bo topleje kot danes, najvišja temperatura pa bo približno 2.8 °C višja. Jutri je pričakovana podobna količina padavin kot danes.
Urna vremenska napoved
| Ura | Vreme | Temp °C | Veter m/s | Padavine mm | |
|---|---|---|---|---|---|
| 00:00 | Oblačno | 17.7 | ↙ 1.5 | 0.0 | |
| 01:00 | Oblačno | 17.6 | ↙ 0.9 | 0.0 | |
| 02:00 | Oblačno | 17.6 | ↓ 0.7 | 0.0 | |
| 03:00 | Oblačno | 17.6 | ↓ 1.0 | 0.0 | |
| 04:00 | Megla | 17.6 | ↓ 1.3 | 0.0 | |
| 05:00 | Megla | 17.6 | ↙ 1.8 | 0.0 | |
| 06:00 | Megla | 17.5 | ↙ 1.7 | 0.0 | |
| 07:00 | Megla | 17.4 | ↙ 1.3 | 0.0 | |
| 08:00 | Megla | 17.4 | ← 1.1 | 0.0 | |
| 09:00 | Megla | 17.4 | ↖ 1.3 | 0.0 | |
| 10:00 | Megla | 17.7 | ↑ 2.0 | 0.0 | |
| 11:00 | Delno oblačno | 19.8 | ↑ 1.8 | 0.0 | |
| 12:00 | Pretežno jasno | 22.1 | ↑ 1.8 | 0.0 | |
| 13:00 | Jasno | 23.9 | ↑ 1.8 | 0.0 | |
| 14:00 | Jasno | 25.4 | ↑ 1.8 | 0.0 | |
| 15:00 | Jasno | 26.3 | ↑ 2.0 | 0.0 | |
| 16:00 | Jasno | 26.8 | ↑ 2.3 | 0.0 | |
| 17:00 | Jasno | 26.8 | ↑ 2.5 | 0.0 | |
| 18:00 | Jasno | 26.1 | ↑ 2.4 | 0.0 | |
| 19:00 | Jasno | 23.6 | ↖ 1.6 | 0.0 | |
| 20:00 | Jasno | 20.9 | ↑ 1.6 | 0.0 | |
| 21:00 | Jasno | 19.0 | ↑ 2.0 | 0.0 | |
| 22:00 | Jasno | 18.0 | ↑ 2.4 | 0.0 | |
| 23:00 | Delno oblačno | 17.8 | ↑ 2.4 | 0.0 |