Vreme danes za Santurtzi

Santurtzi
Španija
2026-10-15
Jasno
15.6°
Jasno
Veter ↑ 2.7 m/s
Vlažnost 96 %
Tlak 1023 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura15.1 °C
Najvišja temperatura24.6 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter4.4 m/s
Vlažnost96 %
Tlak1023 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

03:00 16.1° 06:00 15.4° 09:00 15.4° 12:00 23.4° 15:00 23.6° 18:00 20.6° 21:00 18.5° 23:00 18.7°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 13:00 in bo dosegla približno 24.6°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 18:00, s hitrostjo do 4.4 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Santurtzi vreme jasno. Trenutna temperatura je 15.6 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 2.7 m/s. Relativna vlažnost zraka je 96 %, zračni tlak pa 1023 hPa. Veter trenutno piha iz smeri jug.

V naslednjih nekaj urah večjih temperaturnih sprememb ni pričakovati.

Vremenska napoved za Santurtzi danes – 2026-10-15

Danes, 2026-10-15, bodo temperature v kraju Santurtzi predvidoma med 15.1 °C in 24.6 °C, prevladovalo pa bo jasno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 08:00, najvišja pa okoli 13:00.

Dopoldne bo prevladovalo jasno vreme. Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 4.4 m/s in bo pretežno pihal iz smeri zahod.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 18:00, ko lahko doseže približno 4.4 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
03:00 Jasno Jasno 16.1 ↑ 2.6 0.0
04:00 Jasno Jasno 15.6 ↑ 2.7 0.0
05:00 Jasno Jasno 15.4 ↑ 2.7 0.0
06:00 Jasno Jasno 15.4 ↑ 2.7 0.0
07:00 Jasno Jasno 15.2 ↑ 2.8 0.0
08:00 Jasno Jasno 15.1 ↑ 2.8 0.0
09:00 Jasno Jasno 15.4 ↑ 2.9 0.0
10:00 Jasno Jasno 17.7 ↑ 2.9 0.0
11:00 Jasno Jasno 20.8 ↑ 2.2 0.0
12:00 Jasno Jasno 23.4 ↗ 2.2 0.0
13:00 Jasno Jasno 24.6 → 2.8 0.0
14:00 Jasno Jasno 24.5 ↓ 2.9 0.0
15:00 Jasno Jasno 23.6 ↓ 2.3 0.0
16:00 Jasno Jasno 22.6 ↓ 2.6 0.0
17:00 Jasno Jasno 21.5 ↓ 3.4 0.0
18:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 20.6 ↘ 4.4 0.0
19:00 Delno oblačno Delno oblačno 19.7 ↓ 4.4 0.0
20:00 Delno oblačno Delno oblačno 18.9 ↓ 3.9 0.0
21:00 Delno oblačno Delno oblačno 18.5 ↘ 4.1 0.0
22:00 Oblačno Oblačno 18.8 ↘ 4.2 0.0
23:00 Oblačno Oblačno 18.7 ↘ 4.2 0.0

Vreme v bližini kraja Santurtzi