Vreme danes za Tarragona

Tarragona
Španija
2026-10-12
Pretežno jasno
22.1°
Pretežno jasno
Veter ↙ 2.3 m/s
Vlažnost 76 %
Tlak 1018 hPa

Današnje vreme na kratko

Najnižja temperatura20.6 °C
Najvišja temperatura24.1 °C
Padavine0.0 mm
Najmočnejši veter6.2 m/s
Vlažnost76 %
Tlak1018 hPa

Današnje vreme

Urna temperatura in padavine za ves dan.

11:00 22.1° 14:00 24.0° 17:00 23.7° 20:00 21.8° 23:00 20.6°
Temp °C Padavine mm

Podrobnosti vremena

  • Najtoplejši del dneva Najvišja temperatura je pričakovana okoli 15:00 in bo dosegla približno 24.1°C.
  • Padavine Danes ni pričakovati omembe vrednih padavin.
  • Veter Najmočnejši veter je pričakovan okoli 17:00, s hitrostjo do 6.2 m/s.

Trenutno vreme

Danes je v kraju Tarragona vreme pretežno jasno. Trenutna temperatura je 22.1 °C, veter pa piha s hitrostjo približno 2.3 m/s. Relativna vlažnost zraka je 76 %, zračni tlak pa 1018 hPa. Veter trenutno piha iz smeri severovzhod.

V naslednjih nekaj urah se bo predvidoma postopoma segrevalo.

Vremenska napoved za Tarragona danes – 2026-10-12

Danes, 2026-10-12, bodo temperature v kraju Tarragona predvidoma med 20.6 °C in 24.1 °C, prevladovalo pa bo pretežno jasno vreme.

Najnižja temperatura je pričakovana okoli 23:00, najvišja pa okoli 15:00.

Dopoldne bo prevladovalo pretežno jasno vreme. Zvečer bo prevladovalo delno oblačno vreme.

Padavine in veter danes

Pomembnejših padavin ni pričakovati. Veter lahko doseže hitrost do 6.2 m/s in bo pretežno pihal iz smeri vzhod.

Najmočnejši veter je pričakovan okoli 17:00, ko lahko doseže približno 6.2 m/s.

Urna vremenska napoved

Ura Vreme Temp °C Veter m/s Padavine mm
11:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 22.1 ↙ 2.3 0.0
12:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 23.0 ← 2.6 0.0
13:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 23.9 ← 3.2 0.0
14:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 24.0 ← 3.8 0.0
15:00 Jasno Jasno 24.1 ← 4.3 0.0
16:00 Jasno Jasno 24.0 ← 5.4 0.0
17:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 23.7 ← 6.2 0.0
18:00 Delno oblačno Delno oblačno 23.1 ← 5.7 0.0
19:00 Delno oblačno Delno oblačno 22.5 ← 4.1 0.0
20:00 Delno oblačno Delno oblačno 21.8 ↙ 3.1 0.0
21:00 Delno oblačno Delno oblačno 21.3 ↙ 2.6 0.0
22:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 20.9 ↓ 2.7 0.0
23:00 Pretežno jasno Pretežno jasno 20.6 ↓ 2.6 0.0

Vreme v bližini kraja Tarragona